2733
2734
عنوان

چرا نمیذارن تو استخر مایو دو تیکه بپوشیم ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 7493 بازدید | 45 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فکر نمیکنم انقدر مسئله مهمی باشه گلم خودتو ناراحت نکن 😶😶😶

نه مهم که نیست همینجوری گفتم !! 

آخه چ اشکالی وقتی همه خانمن 

حالاهی بگید آماربیکاری بالانیست🤔 پسره اومده نی نی سایت راجع ب مثبت شدن بیبی چکش وپریودش داره تاپیک میزنه😲پاشو برو دنبال کاربگرد داداچ😏🙄بیبی چکتم مثبت میشه ایشالا🖐😁🖑خاااک توسرت
2728

میگم یه ون گشت ارشاد با برادران بسیجی نیان تو استخر ارشادمون کنن خخخخ

تاپیک آموزش خیاطی لباس کودک آموزش خیاطی 1 ای غم آی غصه .... بله با شمام با خود شخص شخیص شما..... چخههه چخههههه پیشششتته پیشششششته
2740

استخری که من چندساله میرم حداقل 4 5 ساله دوتیکه ممنوعه. آرایش که ابدا. نمیدونم چرا این قوانین سراسری نیست

البته دوتیکه ها بیکینی و شورت منظورمه. دوتیکه تاپ شلوارکش رو میشه پوشید 

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
جدا این طور شده؟ من یه دوتیکه ی شیک خریدم. حالا چه کار کنم؟؟؟!!! الان دوماهه استخر نرفتم نمیدونم چ ...

نگهش دار ، بالاخره یه روز به کارت میاد 😂

یا یه کار کن ، خودت برا خودت بپوش ، وقتی خودتو دیدی برا خودت ذوق کن !

حالاهی بگید آماربیکاری بالانیست🤔 پسره اومده نی نی سایت راجع ب مثبت شدن بیبی چکش وپریودش داره تاپیک میزنه😲پاشو برو دنبال کاربگرد داداچ😏🙄بیبی چکتم مثبت میشه ایشالا🖐😁🖑خاااک توسرت
استخرای روباز کاری ندارن تازه استخری که من میرم قسمت بالارم در میارن افتاب میگیرن

عجب استخر باحالی !! 

کجاست !!؟

خودمو تو مایو دو تیکه تصور کردم.   

اگه میزاشتنم من نمی تونستم بپوشم 

حرمتها که شکسته شد مسیح هم که باشی، نمیتوانی دل شکسته را احیا کنی... آنچه در دستت بود، امانتی پنهان بود که حراج شد، آنچه نباید بگویی گفته شد، فاجعه را یک عذر خواهی درست نمیکند! حرف، حرف ویران کردن دل است، نه دیواری خراب کنی و از نو بسازی!
خودمو تو مایو دو تیکه تصور کردم.     اگه میزاشتنم من نمی تونستم بپوشم

لب ساحل که نمیخوای بری باهاش !!

همه خانمن اونجا 😕

2706