2733
2739
عنوان

مادر بزرگ با مزه من

24676 بازدید | 204 پست

چهار سال پیش تو همچین روز ی مادر بزرگ من تو ۹۰سالگی فوت کرد .کلا زن شادی بود انقدر باهاش خاطرات شیرین داشتیم که شبی که فوت کرده بود فقط از یادآوریش ما نوه ها میخندیدیم به جا گریه

بخونید اگه دوست داشتید برا شادی روحش یه فاتحه بخونید

یادمان باشد اگر خاطرمان تنها ماند..طلب عشق زهر بی سرو پایی نکنیم

پدر من فرزند ارشد بود و چون پدرش زود فوت کرده بود از وقتی ازدواج کرد مادرش باهاش زندگی کرد تا لحظه مرگش .که هر چی تو زندگی داره از برکت مادر داریه.که البته همه زحمتش رو دوش مامانم بود 

قابل توجه عروس خانما .مادر من ۳۰سال با مادر شوهر زندگی کرد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

مادربزرگ من بالخره اذیتا خودشو داشت ولی به محض اینکه بابامم بهش تذکر میداد سریع میگفت با من دعوا نکن وگرنه زنگ میزنم پلیس بیاد ببرت

مثل یه کارمند سر هر ماه از بابام پول میگرفت .از وسط هر ماه هم دائم میگفت ننه سر برج نشده به من پول بدی

روحش شاد و قرین رحمت الهی .پدر بزرگ مادر بزرگا نعمتایی هستند که وقتی از دستشون میدی تازه میفهمی چقدر جاشون کمه تو زندگی من تقریبا توی یک سال و نیم دوتا مادر بزرگام و پدر بزرگمو از دست دادم 😢😢😢😢

این نکته رمز اگر بدانی دانی     هر چیز که در جستن آنی انی

با پولش چیکار میکرد 

خدایا زیبا ترین لحظه ها را نصیب مادرم کن زیرا او بهترین لحظه هایش را بخاطر من از دست داده است. . . فاجعه تلخ زندگی من از ۲۸ آذر ۹۶ اتفاق افتاد من دیگه مادر ندارم قلبم هم با مادرم رفت زیر خاک. لطفا یک صلوات مهمونش کنید
2738

پولشم چون خرج نمیشد ما نوه ها با کلک ازش میگرفتیم .مثلا دوهزار تومنی ازش میگرفتیم جاش دویستی بهش میدادیم.یعنی من خودم به شخصه خیلی ازش کلاه برداری کردم😊😊

ای وای چکار بدی میکردین

خدایا زیبا ترین لحظه ها را نصیب مادرم کن زیرا او بهترین لحظه هایش را بخاطر من از دست داده است. . . فاجعه تلخ زندگی من از ۲۸ آذر ۹۶ اتفاق افتاد من دیگه مادر ندارم قلبم هم با مادرم رفت زیر خاک. لطفا یک صلوات مهمونش کنید

هرکسیو که میدید از خانما اولین سوالش این بود چند تا بجه داری اگه طرف میگفت یکی میگفت خوب یکی دیگه بار بزار اگه میگفت دو تا میگفت خوب بسه درشو تخته کن .اگه میگفت سه تا میگفت وا چه خبر بوده حالا

2706