2733
2734
عنوان

بنیتا جان 😢

| مشاهده متن کامل بحث + 1907 بازدید | 36 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
منم خیلی تو فکرشم ای خدا کمکش کن سالم برگرده پیش مادرش. اون پسر سه ساله یوسف هم همینطور

یوسف که پیدا شده خدا رو شکر

ای انسان ! چه چیزی تو را به پروردگار بزرگوارت مغرور کرده است ؟ انفطار آیه 6 علوم سیاسی خوان🎓
2738

عقربه ها ساعت ۱۱:۳۰ دقیقه صبح پنج شنبه ۲۹ تیرماه سال جاری را نشان می داد که پدر جوانی همراه دختر ۸ ماهه اش به نام بنیتا سوار بر خودروی پراید از داخل پارکینگ خانه شان در منطقه مشیریه خارج شدند.پدر دخترکوچولو در حالیکه خودرویش روشن بود پس از خارج شدن برای بستن در پارکینگ خانه از پراید پیاده شد و هنوز لحظاتی نگذشته بود که مرد جوانی برای سرقت خودروی پراید وارد عمل شد.

سارق جوان به سرعت پشت فرمان خودروی پراید نشست و پس از حرکت به صورت دنده عقب وقتی وارد خیابان شد شروع به حرکت به سمت جلو کرد.

پدر بنیتا کوچولو که با دیدن این صحنه شوکه شده بود خود را به جلوی خودرویش انداخت و سعی داشت مانع سرقت خودرو و ربوده شدن کودک ۸ ماهه اش شود اما بی فایده بود و سارق جوان به سرعت پا به فرار گذاشت و پدر دختربچه روی زمین افتاد.

خدایا چرا هدیه‌ای که بعداز ۹سال انتظار بهم دادی رو پس گرفتی؟خدایا یعنی منو لایق ندونستی؟خدایااا خستم،خیلی خستم..به منم نظری کن😔💔💔
من ديشب يک پيغام توي تل گرام ديدم که نوشته بود پيدا شده. انشاله که درست باشه.

نه عزیزم شایعه اس.یه فیلم جدید تو صفحه اینستای مادرش هست که باهاشون مصاحبه کردن میگن شایعه اس

بدی مکن که در این کشتزار زود زوال،به داس دهر،همان بدروی که می کاری...

من نگارم ...همون که که اعلام کردم بچه رو در شهریار دیدم....چندین بهر به پلیس اعلام کردم ..امروز تنها با حال مریض. ..تو شهر غریب با آژانس رفتم کلانتری نواب شهریار....جالب بود برام اونجا همه میپرسیدن کدوم دختر بچه؟!

هرچه دیده بودم رو گزارش کردم ...پلیس بیخیال گف باشه من عصر یه سر میزنم همونجا که دیدین!

￵باران همه زندگیم