2733
2734
پس یعنی میگی زن دوم و دوست نداشت پس چرا پول بهش میداد حتی کارت پولش چرا جزئیات زندگی مون بش میگفت ...

چون دوست داشتن برای مردها حول مسائل جنسی می‌چرخه

در هرحال یا زنشو‌دوست داشته یا نداشته

مهم اینه که خیانت کرده و متعهد نبوده 

حتی اگه دوست هم داشته؛دوست داشتنش بخوره توی سرش دیگه 

ولی توصیه ام به زن اول اینه که گول اینو نخوره و ازش بچه دار نشه دیگه

دیگران خدا رو انتخاب میکنن که به جهنم نرن؛ما خدا رو انتخاب میکنیم چون از جهنم برگشتیم🤍__که شبِ شَراب، نَیرزَد به بامداد خُمار...✨
بچه دوم رو برای این میخواد که رن رو پابندتر کنه زنش مجبور شه بمونه شگردی که شوهر من بکار میبره و با ...

وای جایزه هم میزاشته پروو

قلبــيمـين قـوّتي سن سخـــتي دوران دا آتا مـنه ناجي سنيدون قورخولي طوفان دا آتا يـخـلان وقـته اليمدن دوتوب آرام ايلــدون گرچه من ناقصيديم گوش به فرمان دا آتا
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اصلا ارزش نداره   الان پنجاه تومن پول یه تک پوش میشه در مقابل آسیبی که زایمان به بدن میزن ...

دقیقا. دقیقا. من همینجوریشم به اندازه کافی آسیب دیدم، زایمان سومم به حدی وحشتناک بود دچار افتادگی شدید مثانه و.. شدم پارسال جراحی کردم و دیدم مدام دوباره دچار سوزش هستم و رفتم دکتر معاینه کرد گفت اصلا کاری برای مثانت نکرده و دوباره باید جراحی کنی... اوف بخوام بگم یه کتابه... 

2731
شما سرسری مسائلو میبینی، هنوز مردا رو نشناختی. مردایی که خیانت میکنن اکثرشون میدونن که زنی بهتر از ز ...

من هرکس تا حالا مزاحمم شده میگفته طلاق بگیر همسرت بده

اما همسرم ب اون زن میگفت زندگیت درست کن منم زندگیم ترمیم کنم

خب .اگه اون زنو دوست داشته که قربون صدقه ش میرفت چرا بااینکه زنه دوس داشت ما طلاق بگیریم این جوری رفتار کرد .میتونس منو طلاق بده ب اونم یگه طلاق بگیر بره با اون

دقیقا. دقیقا. من همینجوریشم به اندازه کافی آسیب دیدم، زایمان سومم به حدی وحشتناک بود دچار افتادگی شد ...

آخی عزیزم 

اره واقعا زایمان خیلی سخته و به بدن آسیب میزنه

دیگه فقط خودتو تقویت کن و بفکر درمان باش

باشگاه برو قرص مولتی ویتامین بخور بفکر ادامه تحصیل باش برای آسیب هایی که زایمان بهت زده برو دکتر و..

خدا بهت سلامتی بده🌹

دیگران خدا رو انتخاب میکنن که به جهنم نرن؛ما خدا رو انتخاب میکنیم چون از جهنم برگشتیم🤍__که شبِ شَراب، نَیرزَد به بامداد خُمار...✨
2740
 من هرکس تا حالا مزاحمم شده میگفته طلاق بگیر همسرت بده اما همسرم ب اون زن میگفت زندگیت درست ...

برای اینکه شما رو دوست داره ولی مریضه و به روش خودش دوست داره.  عشق یواشکی بیشترحال میده بهشون... 

شما سرسری مسائلو میبینی، هنوز مردا رو نشناختی. مردایی که خیانت میکنن اکثرشون میدونن که زنی بهتر از ز ...

اینم بگم من بی حجابم .و حتی بااینکه چت منو با کی دیگه دید (بخاطر تلافی بود اما اون نمی دونه) بازم باهام موند و اصلا هم ب رو نمیاره 

از این مادرای خیلی فداکار هم نیستم خانه داریمم تعریف نداره 

درکل اوکیم ولی نه اون زن فداکار ساده ای که شما می گین .درضمن اون زن از نظر بقیه از من زشت تر بود اما ازنظر همسرم فک نکنم

آخی عزیزم  اره واقعا زایمان خیلی سخته و به بدن آسیب میزنه دیگه فقط خودتو تقویت کن و بفکر درما ...

ممنون عزیزم. لیسانسم ولی ادامه تحصیل با سن من و تعداد فرزندانم واقعا کار سختیه، چهل سالمه. ولی هدفم جداییه بزودی. 

اینم بگم من بی حجابم .و حتی بااینکه چت منو با کی دیگه دید (بخاطر تلافی بود اما اون نمی دونه) بازم با ...

برای منم عین شماست.همه کیساش از من سطح پایین تر و زشت بودن. برای منم چتمو دید مهم نبود واسش. چون بی غیرتن، چون بی عارن، چون دوس دارن زنشون فقط ویترین خوبی از ارتباطشون پیش اقوام به نمایش بزاره،،، میگم شما هنوز نشناختین مردا رو بخاطر همینه... 

مهر و داده فقط یه خونه و ماشین داشته داده ب زنش تعهد هم داده .و اظهار پشبمونی الان باز ب اندازه مهر ...

نمیخواد ابروش بره به خاطر ترس ابروشه 

چون خانوم وقتی جدا بشه قطعا دلیل جداییشو بازگو میکنه 

تاپیکهایی پر از وایب مثبت برای کنکوری ها امیدوارم بخونید و استفاده ببرید...اگروسواس فکری دارید اولین تاپیکم رو بخونید برای مدتی در سایت نیستم لطفا درخواست ندید برای پرسیدن سوالات کنکوری ...روزها فکر من ایست و همه شب سخنم /که چرا غافل از احوال دل خویشتنم /از کجا امده ام امدنم بهر چه بود/به کجا میروم اخر ننمایی وطنم زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست /هرکسی نغمه خود خواند و از صحنه رود /صحنه پیوسته ب جاست/ خرم آن نغمه که مردم بسپارندبه یاد                                                                                 باشد که یادم نرود گر تو نبودی من هیچ نبودم هیچ...! که تویی پروردگار عالمیان که تو جان منی و از تو گذر نیست مرا 
2706