2733
2739
عنوان

گربه داران و گربه دوستان...کمک

| مشاهده متن کامل بحث + 6636 بازدید | 72 پست
منم امروز اینو واگذار کردم فقط وفقط بخاطر اینکه پسر 16سالم نفس ننگی گرفت بردم تست الرزی گفت مال حیوا ...

شووووووخی نکن!!!😕😮🙁😐

یادمه قبلا هم عکسشو گذاشتی من چقد قربون صدقه ش رفتم! 

من الان دقیقا 2/5 ساله که آلرژی شدید دارم ولی تحمل کردم! متخصص آسمم گفت بچه ت که بدنیا بیاد میتونم یه آمپول بهت بزنم که خوب شی! شاید پسر شما هم میتونست!!!

‎بخشودن کسی که به تو بدی کرده تغییر گذشته نیست، تغییر آینده است!
کمکم کن خواهر! میترسم باز نتونم دوریشو تحمل کنم! دفعه قبل که واگذارش کردم انقدر گریه کردم که دکتر گف ...

خیلی سخته من از صبح چند بار به اون اقا زنگ زدم عکسشم فرستاده اما جاش خیلی خالیه از در میومدم لوس میشد میومد روی سینم دراز میکشید

ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من كه مطمئنم يك درصد حاضر نيستم سگم رو رها كنم  قطعا بچه دار بشمم پيشمه  براي آلرژيمم هم ...

منم همیشه همینو میگفتم! جوابم رو به مامان بزرگ بخون😣

ممنون قهوه عزیزم دلم داره میترکه از غصه بچم

وااااااااااااقعا متاسفم؛ اصلا نمیشه از حیوان خانگی دل کند...😢😞😳

آرزوی من، آزادی زنان ایران و تساوی حقوق آنها با مردان است.من به رنجهایی که خواهرانم در این مملکت در اثر بی‌عدالتی مردان می‌برند، کاملاً واقف هستم و نیمی از هنرم را برای تجسم دردها و آلام آنها به کار می‌برم. آرزوی من ایجاد یک محیط مساعد برای فعالیتهای علمی، هنری و اجتماعی زنان است.(فروغ فرخزاد)
2728
خیلی سخته من از صبح چند بار به اون اقا زنگ زدم عکسشم فرستاده اما جاش خیلی خالیه از در میومدم لوس میش ...

تازه گربه شما دی.اس.اچه و از گربه پرشین خنگ من خیلی شیرینتره مسلما!😕

شووووووخی نکن!!!😕😮🙁😐 یادمه قبلا هم عکسشو گذاشتی من چقد قربون صدقه ش رفتم!  من الان دقیقا ...

اخه پسر من کوچیک بود خیلییییی حالش بد بود 5سال شربت زادیتن وانواع دارو رو مصرف کرد خوب شد اما این چند وقت دوباره بعد دهسال برگشته دکترشم گفت مال حیوون

ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....
اخه پسر من کوچیک بود خیلییییی حالش بد بود 5سال شربت زادیتن وانواع دارو رو مصرف کرد خوب شد اما این چن ...

خود دکترها میگن آلرژی عموما مادرزادیه و یه سری عوامل فقط کمی تحریکش میکنن! من مامانم و بیشتر خانوادم آلرژی داشتن از قدیم! اکر پسرتون داشته قبلا که ربطی به اون عروسک نداشته!

چیییییییکار کنم؟؟؟؟؟؟😥😥😥

از طرفی میگم تمیزی و سلامت پسرم؟! و از طرفی میگم بهترین دوستش رو شاید ازش میگیرم!

2740

منکه پشیمونم الانم دوباره زنگیدم که بیاریدش   

مثلا دیشب که اومدم خونه، دیدم گلاب به روتون، یه تیکه ... انداخته یه گوشه پذیرایی که معمولا میچسبه به پشتش و موقع راه رفتن، میفته! با اینکه موهاش کوتاهه الان خیلی تعجب کردم! و به این فکر کردم که اگه خدای نکرده بچه ی نوپا، اونو بکنه تو دهنش چی میشه!!!😥

عزيزم خونديد من گفتم چي خوردم كه خوب شدم

بدترين حالت ماجرا اين است كه طاقتمان تمام شود و به روي خودمان نياوريم و تا زمان مرگ ادامه دهيم خيلي ها اينطور زندگي ميكنند دست انداز كم طاقتي را رد كرده اند و افتاده اند توي سرازيري عادت ...اوريانا فالاچي
مثلا دیشب که اومدم خونه، دیدم گلاب به روتون، یه تیکه ... انداخته یه گوشه پذیرایی که معمولا میچسبه به ...

مگه خاک مخصوص نداره ؟ برای من عادتش داده بودم اصلا جای دیگه نمیرفت 

شادی خونتونه! خوب کردین برش گردوندین! ایشالا پسرتون سلامتش رو بدست میاره و این گربه هم چراغ خونتون میشه! مرتب عکساشو برای ما هم بذارین!😍

چیییییییکار کنم؟؟؟؟؟؟😥😥😥 از طرفی میگم تمیزی و سلامت پسرم؟! و از طرفی میگم بهترین دوستش رو شاید ا ...

عزيزم از بابت آلرژي من مطمئنم از بدو تولد باشه بدن عادت ميكنه به عوامل خارجي و تحريكات خارجي 

اما مسائل ديگه شو نميدونم قلقش دست خودتونه اينكه چه جوري رفتار ميكنه

بدترين حالت ماجرا اين است كه طاقتمان تمام شود و به روي خودمان نياوريم و تا زمان مرگ ادامه دهيم خيلي ها اينطور زندگي ميكنند دست انداز كم طاقتي را رد كرده اند و افتاده اند توي سرازيري عادت ...اوريانا فالاچي
عزيزم خونديد من گفتم چي خوردم كه خوب شدم

شما هم تنگی نفس داشتی ؟