2737
2739
عنوان

گربه داران و گربه دوستان...کمک

| مشاهده متن کامل بحث + 6636 بازدید | 72 پست

من يه گربه دارم ٧سالشه از ٣ماهگي داشتمش الن دوتا بچه١سالهو٤ساله دارم گربه با بچه ها كاري نداره وقتي هم از نوزادي با گربه بزرگ ميشن اگه رعايت بهداشت گربه بشه مشكلي پيدا نميكنن نسبت به بيماريهاش هم واكسينه ميشن برا اينكه خيالت راحت باشه ناخوناشو كوتاه كن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم خیلیا هستن که گربه دارن بچه دار هم میشن و مشکلی پیش نمیاد حتما ناخنهاشو کوتاه کن که نتونه چنگ بزنه و یه اسپری آب بخر هر وقت کاری که باب میلت نیست انجام داد بهش آب بپاش این تنبیهشه و چندین بار که‌ تنبیه بشه دیگه انجام نمیده موهاشم اگر هفته ای دوبار شونه کنی ریزشش کم میشه داروی خوراکی مخصوص هم برای ریزش موی گربه هست میتونی از دام پزشک بگیری۷

یا علی جوجمو از تو گرفتم خودت محافظش باش
عزیزم خیلیا هستن که گربه دارن بچه دار هم میشن و مشکلی پیش نمیاد حتما ناخنهاشو کوتاه کن که نتونه چنگ ...

همه این کارا رو کردم بشدت لجبازه در هر صورت کاری که بخواد رو میکنه!

‎بخشودن کسی که به تو بدی کرده تغییر گذشته نیست، تغییر آینده است!
2731
من يه گربه دارم ٧سالشه از ٣ماهگي داشتمش الن دوتا بچه١سالهو٤ساله دارم گربه با بچه ها كاري نداره وقتي ...

گربه تون مو کوتاهه؟ با موریزی یا حتی اون مساله ظرف خاکش مشکل نداشتین؟ بچه ها هیچوقت به خاکش نزدیک نشدن؟

گربم پرشينه و بسيار پشمالو موهاشم ميريزه كوتاهم نميكنم بهش اگه مخمر خارجي بدي ريزش موهاش خيلي كم ميشه ،من موقعي كه باردار شدم دكترم گفت حيوون خونگي براي واكسينه شدن بچه خيلي ام خوبه به خاطر همين اروپاييها حتي اگه پت نداشته باشن وقتي ني ميدار ميشن ميخرن كه بچه باهاش بزرگ شه

گربم پرشينه و بسيار پشمالو موهاشم ميريزه كوتاهم نميكنم بهش اگه مخمر خارجي بدي ريزش موهاش خيلي كم ميش ...

چه دکتر خوب و نایابی داشتی!

ظرف خاکش رو کجای خونه میذارین؟

پس چرا متخصص آسم و آلرژی به من گفت بچه ت هم میگیره حتما؟!🤔😐

توي حموم اتاق خوابمون ،من همسرم پزشكه دكتر زنانم هم دوست همسرم بود كه تحصيلاتشو انگليس گذرونده بود ،اونم ميگفت تنها مشكل گربه خونگي كه ممكنه برا بچه پيش بياد الرژيه كه درصدش هم زياد نيست

2740
توي حموم اتاق خوابمون ،من همسرم پزشكه دكتر زنانم هم دوست همسرم بود كه تحصيلاتشو انگليس گذرونده بود ، ...

مرسی عزیزم. از شنیدن تجربیاتت لذت بردم!

بچه ها من یه سوال بی ریط بپرسم؟!

من از گربه ها خیلی میترسم

اصلا نمیتونم نزدیکشون بشم

اصلا به هییییچ حیوونی نمیتونم دست بزنم حتی جوجه وخرگوش مینیاتوری و...

دلم میخواد این ترسم رو بذارم کنار، بتونم با گربه وسگ ارتباط برقرار کنم

شما میدونید چیکار باید بکنم؟

چه جوری با این فوبیا کنار بیام؟

چرخ برهم زنم ار غیر مرادم گردد، من نه انم که زبونی کشم از چرخ فلک
بچه ها من یه سوال بی ریط بپرسم؟! من از گربه ها خیلی میترسم اصلا نمیتونم نزدیکشون بشم اصلا به هییی ...

فقط و فقط مواجهه ی تدریجی با منبع ترس جواب میده.

مقثلا اول با عکس گربه شروع کن.موقع خواب بزار کنارت.بعد عروسک حیوونا مثلا گربه رو نوازش کن و بغل کن..بعد واسه گربه ها غذا بزار از دور غذا خوردنشون نگاه کن.کم کم بهشون نزدیک شو.با دست غذا بده.بعد سرشونو ناز کن و.....