2733
2734
عنوان

لاغری با کویتیشن یا ال پی جی

| مشاهده متن کامل بحث + 127908 بازدید | 92 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببینید از این روشها فقط اولتراسوند هست که سلولهای چربی را از بین میبره یعنی غشا سلول را پاره میکنه ک ...

شیوا جان من هم اصفهان هستم، میشه بگی برا اولترا ساند کجا رفتی؟ و این که بعد از گذشت یه مدت برنگشت؟ وعوارضی نداشت؟

2728
من برای لاغری شکمم ار دستگاه اگزیمیا استفاده کردم رفتم پیش دکتر سارا لطفی واقعا کارش و دستگاهش خیلی ...

عزیزم منم تعریف دکتر سارا لطفی رو زیاد شنیدم یکی از دوستام که رفته مالزی برای لاغری میرفت پیشش جواب گرفته بود الان نمی تونم ازش ادرس بگیرم میشه لطف کنی و ادرسش رو بهم بدی میخوام برم ولی نتونستم ادرسش و پیدا کنم . ممنون میشم بهم ادرسش رو بدی 

من اولتراسوند و لیزر استفاده کردم فوق العاده است!!! اولتراسوند جلسه ای 30 تا 40 تومان و لیزر جلسه ای ...

سلام شیوا جان من اصفهان هستم لطفا اسم دکتر و آدرس مطب که برای لاغری رفتین رو میفرستین ممنون میشم

2738

خانمایی که با ای دی تقلبی میای تبلیغ دکترا رو مبکنی بسه دیگه 

اسم هایی که بابام رو پسرم گذاشته شامل: پسرک خرما فروش. میرفندرسکی. یه شعر هم براش ساخته:یکی بود یکی نبود زیر گنبد کبود یه پسر خوشگلی بود همونجا نشسته بود از بالا هه هه میکرد از پایین تر تر میکرد اگه گفتی اون کی بود یه پسر خوشگلی بود
2706