2737
2734
عنوان

😍گیسوام😍۱چیز عجیب در مورد نی نی سایتی ها😲😨😱

| مشاهده متن کامل بحث + 2701 بازدید | 200 پست
گيسو انقد سر اين پريوديت ما رو دق دادي امروز ميخواستم موقع فوت كردن شمع اول دعا كنم تو پريود شي 😂😂 ...

وای خاک تو گورت😂😂😂

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

خداروشکر که پریود شدی عزیزم 

انشالله به زودی مامان بشی😚😚😚

برا منم دوست جونا صلوات بفرستین بچه دار بشم☺

حالا وقتشه که بگم دعا کنید حالا که افتادم تو سیکل میکرو بعد ۱۳ سال بی بی چک مثبت ببینم 🤲❤
اگه خیلی عجله داری واسه مامان شدن برو دکتر از همون اول ، اگر هم که عجله نداری فعلا چند ماه خودت اقدا ...

عجله خاصی ندارم

۱۱ ماهه ازدواج کردم

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
گیسو همین اول برو دکتر که معطل نشی. ان شاالله خیلی خیلی زود نتیجه بگیری عزیزم😍

😍😍

2738
😕😕😕😕😕😕

😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😜😝😝😜😜😜😝😜😝😜😝😜😜😜😜😜😜😜😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😉😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝

🍂🍂 ازم نخواه با تو بموووووووووونم 🍂🍂☔👫  تو هیچی از من نمیدوووونی  اگه بگم رازه دلم رووووووووو....تو هم کنارم نمی مونی  آخ تو هم کنارم نمی موووونی....
ان شاء الله که زود زود مامان بشی گیسو جان. اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.

اتنا جونم انشالله جواب ای وی اف مثبت بشه😚😚😚😚😚

به زودی خبر بارداریتو بشنویم😍😍

حالا وقتشه که بگم دعا کنید حالا که افتادم تو سیکل میکرو بعد ۱۳ سال بی بی چک مثبت ببینم 🤲❤
عجله خاصی ندارم ۱۱ ماهه ازدواج کردم

پس عجله نکن

من هفت ماه اقدام کردم نشد ، بعد هفت ماه رفتم دکتر ، فعلا ازمایش و عکس رنگی نوشته واسم

انشالله که بدون دکتر رفتن مامان بشی

گیسو جان حتما چند ماه اقدام کن اگه نشد بعد برو دکتر ..ولی به نظرم رفتی دکتر بگو یه ساله اقدام میکنی و نمیشه چون نگی میگه برو بعد یه سال بیا الکی وقتت تلف میشه مثل من

💑♡💏♡👪
2706