2733
2739
6ماهه باردار بودم جدا شدم 

خب وقتي باردار باشي كه نميشه بعقد كس ديگه در بياي

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....

منم 25 عقد کردم 7ماه بعد عروسی،الانم دوسال از ازدواجم میگذره و حالا حالا نمیخوام بیارم چون هنوز از ته دل بچه نمیخوایم... اگه شما هم دو دل هستی سعی کن هر موقع واقعا آمادگیشو داشتی بیار وگرنه بعدا پشیمون میشی و... اما خدایی 3ماهه خیلی زوده واسه بچه یکم صبر کن و با شوهرت اخلاقاتونو مچ کنین بعدش نی نی بیارین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
الان بچه پیش خودت هست 

نه پیش باباش

٤ خصوصیت بارز ایرانی ها،-ناراضی از وضع موجود- تنبلی برای رفع وضع موجود- داشتن نظر کارشناسی در همه امور- باباشون یه زمین داشته ارزون فروخته😓

که البته وضع مالیتونم خیلی مهمه اولش سعی کن تمام خواسته های خودتو از زندگی مشترک بدست بیار بعدش نی نی بیار، چون وقتی نی نی بیاد تقریبا نصف میشه خرجی ها بین شما و اون،و اونموقع شاید نتونی خودتو تامین کنی

١٦ ازدواج😍😍

١٩ سالمه باردارممم😍😍😍😍😍

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....
2740

26تیر ۹۵ اشناشدیم.😍💕

۸مهر عقد کردیم.

۱۹سالگی عقد کردم.الانم بیست سالمه😍😍😍💕💕

روی اسب باله دار تویی تنها تکسوار💕😌عشقِ رویایی من😍تویی عشق موندگار 😍 ❤️ فصل بارونه و عشق رو غبار نسترن😌منوتوعاشق هم😌😍توی خواب گل شدن❤️

۲۵ازدواج

۲۶بچه

الان پسرم ۵ماهش تموم شده

بچه ک اوردی فول تایم باید دراختیارش باشی

الان میگم کاش ی سال یا دوسال بعدازدواجم باردار میشدم(همش یک ماه و نیم آزاد بودم)

*بامداد خمار* گروهآبی    وزن اولیه ۶۶  وزن هدف اول ۶۴ ....هدف دوم ۶۲...هدف نهایی ۶۰  
١٦ ازدواج😍😍 ١٩ سالمه باردارممم😍😍😍😍😍

۱۹سالگی باردارشدی عزیزم😧

روی اسب باله دار تویی تنها تکسوار💕😌عشقِ رویایی من😍تویی عشق موندگار 😍 ❤️ فصل بارونه و عشق رو غبار نسترن😌منوتوعاشق هم😌😍توی خواب گل شدن❤️

18 سالگی عقد 19 سالگی عروسی در 24 سالگی پسرم ب دنیا اومد.از همه چیز راضیم هم من زندگیمو ساختم هم زندگی منو👍✌💪

تلخ ترین اتفاق زندگی ام از دنیا رفتن پدرم و شیرین ترین اتفاق زندگی ام به دنیا آمدن پسرم ...