2733
2734
عزیزم من دخترم بسیار شیطون و خرابکار و لجبازه . ب معنای واقعی کلمه چند سال زودتر پیر شدم بخاطر بچه د ...

اي جان خدا دخترتو برات نگهداره عزيزم،اره من خودمم به اين چيزا فكر ميكنم ميگم بچه دار شدنمو به تعويق بندازم چون من يه برادر كوچيكتر از خودم داشتم كه دقيقا مثل دختر شما بسيار شيطون بود و واقعا از نزديك شاهد بودم چقدر مادرم و حتي من و خواهرم اذيت شديم،اما خب بحث اختلاف سنيم هست من نزديك ٣٠ و همسرم نزديك ٣٧ هست ميترسم اين اختلاف سنيمون با بچمون بعدا مشكل ساز بشه😔

من و عشقم مامان و بابا شدیم😍🥰
اي جان خدا دخترتو برات نگهداره عزيزم،اره من خودمم به اين چيزا فكر ميكنم ميگم بچه دار شدنمو به تعويق ...

فدات بشم ممنون عزیزم

واقعا بچه شیطون صبر زیادی میخواد بزرگ کردنش . ولی الان سن شما برای بچه دار شدن خیلی خوبه حالا تا حاملگی و نوزادی هم بگذره همون 32-33 سال میشه عالیه

برو تو کارش پس عزیزم

انشالله خدا یه نینی سالم و آروم و نانازی بهتون بده که کلی از بودنش لذت ببری گلم

به تغذیه ی قبل از بارداری هم اهمیت بده ک بعدا روی جنین تاثیر میزاره

کم خونی و کمبود ویتامین نداشته باشی 

امگا3 و کلسیم و ویتامین د هم اوکی باشه

من کم خونی داشتم خودم الانم دختری یکم کم خونی داره ک شربت آهن میخوره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فدات بشم ممنون عزیزم واقعا بچه شیطون صبر زیادی میخواد بزرگ کردنش . ولی الان سن شما برای بچه دار شدن ...

مرسي گلم از راهنماييت❤️ اره تغذيه تاثير داره اما ژن مهمتره اميدوارم جوجم به داييش نره فقط😬

من و عشقم مامان و بابا شدیم😍🥰