2733
2734
عنوان

شما تو همچین خونه ای دلتون میاد چیزی بخورید یا من زیادی حساسم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 19819 بازدید | 321 پست
حالا همه وسواسی شدن وقتی دکترا میگن مسواک نباید تو دستشویی باشه منم گاهی تو ظرفشویی مسواک میزنم بعدش ...

مسواک نباید تو دستشویی باشه نه مسواک زدن! مسواکتو بردار برو دستشویی مسواک بزن برگرد و با خودت بیارش.

وای خداااا پس کسایی که تو سینک مسواک میزنن فتوشاپ نیستن تو همین تاپیک هم چندتا هستن

خدایی من حساس نیستم خیلیم خونم برق افتاده نیست همیشه

ولی مسواک زدن تو سینک شدیداااا چندشه  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من همین الان جایی هستم که تمام موارد چندشی که گفتین همه رو یه جا داره !!ازقضا چند دقیقه پیش دیدن صحنه شستن دندون مصنوعی توی سینک حسابی حالم و جا اورد اماااااااینجا لب به هیچیییی نمیزنم و مرتب در حال عق زدنم

2728
رفته بودم خونه خواهر شوهرم تولد پسرش بود 3 ساله شده بود بعد از مراسمش پسرش رفت دستشویی یه مسیری رو پ ...

😂😂

منم از این وسواسی ها زیاد دیدم...نمونه اش خالم..اصن تو خونشون پدیده ای به نام مایع دستشویی و مسواک به تعداد اعضا نیس..انقدم وسواس دارن. 

خونه مامان بزرگمم همینه

من چی بگم که مامانم همش مو تو غذاهاشه...هر چیم بگم بی فایده اس..بابامم ظرفا و لیوانارو که بخاد بشوره اصن مایع نمیزنه دلش نمیاد...منم هر وقت برم خونه مامانم لیوانارو میشورم قبل چیز خوردن

سعدیا گفتی که مهر ش میرود از دل ولی...مهر رفت و ماه آبان نیز آرامم نکرد

ولی من خیلیا رو دیدم محل کارم از دستشویی میومدن و دستشونو فقططط با آب خالی می شستن...😧😧

یا خونه بعضیا اصن دستمال تو توالت ندارن....یا مایع دستشویی😣

سعدیا گفتی که مهر ش میرود از دل ولی...مهر رفت و ماه آبان نیز آرامم نکرد

يه باردعوت بوديم جايي نشستيم شام خورديم بعدرفتم توآشپزخونه كمك صاحب خونه ظرف بشورم ديدم كهنه بچه راتو سينك شسته آبشو گرفته همونجوري گذاشته روسبدظرفافقط مسيردسشويي اومدتوذهنم وتااونجادويدم وبقيشم كه ديگه .......

آياميدانستيدبانگاه كردن به دست زن هاميتوانيد ازاحساسات آنهامطلع شويد؟!به عنوان مثال:اگردمپايي دستشون بودعصبانين      
2740
یعنی واقعا چیزی بهش نگفتی؟؟ کاش میبردی سر کشوی لباساش نشونش میدادی.واقعا واسه چی نگه داشته بوده؟؟ یا ...

کلا ادم کثیفیه..اه اه..

روی اسب باله دار تویی تنها تکسوار💕😌عشقِ رویایی من😍تویی عشق موندگار 😍 ❤️ فصل بارونه و عشق رو غبار نسترن😌منوتوعاشق هم😌😍توی خواب گل شدن❤️
مادرش چیزی بهش نمیگه من بودم میکشتمش درخونه آویزونش میکردم درس عبرت بشه بخصوص واسه اون نواربهداشتیش! ...

عزیزم شوووهرررر هم داره مثلا!!!من نمیدونم شوهرش چی میکشه!!!!

روی اسب باله دار تویی تنها تکسوار💕😌عشقِ رویایی من😍تویی عشق موندگار 😍 ❤️ فصل بارونه و عشق رو غبار نسترن😌منوتوعاشق هم😌😍توی خواب گل شدن❤️
وای اینایی که گفتی از همه ی این یازده صفحه بدتر بود😖😖

اه اه..اصلا دوست ندارم ببینمش اما اون همش زنگ میزنه زیا پیشم.منم میپیچونم

حال آدمو بد میکنه تو یه خونه ای دیدم طرف دندون مصنوعیشو گذاسته تو یه ظرفی رو سینگ و البته مسواکش رو هم اونجا میزد البته پیر و بی حوصله بود بنده خدا

🌟💫⭐🌞🪐✨🌜

حالم بهم خورد من رفتم ازاينجا منه بيچاره وقتي ميرم اشپزخونه روسري دورموهام ميپيچم كه يه وقت مو نريزه اصلا نشسته نميتونم سالاد درست كنم بايد بايستم وواسه هرچيزي كه ميخوام خوردكنم چاقو رو ميشورم اينا ديگه اندكثيفي وشلختگي يه زن رو ميرسونه بخدا من ازاونائيكه تو سينك وضو هم ميگيرن لجم ميگيره نميدونم دستشوئي رو واسه چي ساختن توخونه ها   

2706