2733
2734
عنوان

مشکل انعقادی ترمبوفیلیا

| مشاهده متن کامل بحث + 8109 بازدید | 54 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

این جهشها ژنتیک هستن ولی شرایط تغذیه و بدن مادر و شرایط محیطی موثر هستن تو بارداری. همه ما این جهشها ...

سلام عزیزم ، میشه منم راهنمایی کنید؟ من سه سال اقدامم ، سه بار آی یو آی و دوبار آی وی اف ناموفق داشتم تا به تازگی دکترم آزمایش ایمنی انعقادی و کاریو تایپ برام نوشت.جواب کاریوتایپ هنوز نیومده و ازنظر ایمنی هم مشکل نداشتم اما سه تا از فاکتورهای انعقادیم مشکل داشت که دکتر گفت باید هرشب آسپرین بخورم وبرای انتقال بعدیم انوکسان ۶۰۰۰ بزنم.میشه آزمایشم و ببینید و نظرتونو بگید؟خیلی میترسم با وجود قرص و آمپول بازم باردار نشم یا برام نمونن😟

2731

ببخشید شما بارداری موفق داشتید؟ چه دارویی مصرف کردید؟ من دقیقا آزمایشم مشابه شماست و قبلا یک سقط داشتم.

برای سلامتی و فرج امام‌ زمان لطفا یه صلوات بفرستید. اللهم صل علی محمد و آل محمد. وعجل فرجهم

شما بارداری موفق داشتید؟ چه دارویی مصرف کردید؟ آزمایشم مشابه شماست و قبلا سقط داشتم. ممنون میشم راهنماییم کنید

برای سلامتی و فرج امام‌ زمان لطفا یه صلوات بفرستید. اللهم صل علی محمد و آل محمد. وعجل فرجهم

دوستان میشه منو لایک کنید بعدا آزمایشام رو بفرستم منم دو تا سقط داشتم و دکتر گفته به محض باردارشدن باید آمپول تزریق کنم الان ۷ ماهه از سقطم میگذره نمیدونم که چرا باردار نشدم

2706