2733
2739
عنوان

اولین رابطه بعد زایمان

| مشاهده متن کامل بحث + 87868 بازدید | 37 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بنده خدا پرسيده چ مدت بعد ميشه انجام داد و اينكه شمام تجربتون رو بگين، چيز بدي نگفت.بعضيا چرا اينجور ...

اگر منظورتون به جوابيه كه من دادم ازين بابت اونطور گفتم چون ٨٠ درصد مردها هستن كه سريع ميخوان رابطه شروع بشه و زنها بيشتر به استراحت نياز دارن تا دردشون از بين بره ولي انگار يكسري از مردها متوجه پروسه بعد زايمان نيستن كه بايد طي بشه و اين به نظرم ناراحت كنندست، مگر اينكه خود زن هم به قول كاربري كه از آرامش صحبت كردن با كمك رابطه آرامش بگيره ولي با توجه به دردي كه خواهد داشت معلوم نيست واقعا آرامش بخش باشه. 

در هر حال هر كسي صلاح زندگيشو بهتر ميدونه، بنده هم منظوري نداشتم. 

گریستن نشانه ضعف نیست ... از زمان تولد، نشانه این بوده است که شما زنده اید !
2731
چه طبیعی چه سزارین اول حتما باید خونریزی و لکه بینی کاملا قطع بشه و هم ۶ هفته حداقل بگذره. من دوماه ...

دقيقا 

همه دكترها قطعي ميگن 6 هفته بعد سزارين البته طبيعي رو نمي دونم

دلم به مستحبی خوش است که جوابش واجب است: السلام علیک یا علی بن موسی الرضا*** اللهّمَ صَلّ عَلی عَلی بنْ موسَی الرّضا المرتَضی الامامِ التّقی النّقی و حُجّتکَ عَلی مَنْ فَوقَ الارْضَ و مَن تَحتَ الثری الصّدّیق الشَّهید صَلَوةَ کثیرَةً تامَةً زاکیَةً مُتَواصِلةً مُتَواتِرَةً مُتَرادِفَه کافْضَلِ ما صَلّیَتَ عَلی اَحَدٍ مِنْ اوْلیائِکَ
چه طبیعی چه سزارین اول حتما باید خونریزی و لکه بینی کاملا قطع بشه و هم ۶ هفته حداقل بگذره. من دوماه ...

سلام منم طبیعی زایمان کردم روز 20 هستم و میخام تا آخر ماه رمضون صبر کنم ی سوال داشتم ببخشید احساس میکنم خیلی گشاد شده . واژنم تا دوماه صبر کنم تنگ میشع؟ از شما تنگ شد؟ خونریزی موقع رابطه داشتین یا بعد رابطه چقدر بود مرسی؟

2738
سلام منم طبیعی زایمان کردم روز 20 هستم و میخام تا آخر ماه رمضون صبر کنم ی سوال داشتم ببخشید احساس می ...

سلام عزیزم.

شما تا وقتی کامل خونریزی و لکه بینیتون کامل قطع نشده اصلا رابطه نداشته باشید.

قبلش هم بهتره مراجعه کنید دکترتون معاینه کنه تا بخیه هاتون کاملا خوب شده باشن

برای اولین رابطه هم ژل لوبریکانت تهیه کنید چون واژن تا یه مدت خشک هست.

اگه عجله نکنید و کاملا تحریک بشید درد و خونریزی هم نداره اصلا.

کامل هم جمع میشه واژن ولی نه به این زودی. پس نگران نباشید.

تنگ و گشاد بودن واژن بیشتر تو ذهن تاثیر داره پس فقط به لذت بردن فکر کنید.

2706