2733
2734
عنوان

باردارا بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 719 بازدید | 76 پست
اسیبی نمیرسونه گلم  فقط به خاطر انقباض میگن باد نکنید

کامل هم باد نکردم یواش یواش فوت کردم نه یکباره که فشار بیارم به خودم

خدایا من از دار دنیا یه دختر تو دلم دارم ،خواهش میکنم اونو صحیح و سالم بزار بغلم ،میشه برای سلامتی دخترم صلوات بفرستی خاله جون😍
😂😂ن بابااااااااع من شوخی کردم نارت نشدم از دوستی هم درت نیاوردم😮

خواهش گلم😍❤

عع پس چرا می خواستم خ بدم نشد😞 حالا بیخیااااال😍😍😍

ایشالله یه بچه خوشگل تپل و مپل بدنیا بیاری😍❤ واسه منم دعا کن نی نی اذیت نکنه حوصله نق نق ندارم😒😒❤

آمریکا هیچ غلطی نمیتونه بکنه😁😐

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آخه الان طول سرویکسم کوتاه شده (29 میل) و لکه بینی دارم .. دکتر بهم دو هفته استراحت داده ... بعدش چک ...

بگردم😔

نه عزیزم فقط استراحت داشته باش 

انشاا... به حق علی صحیح و سالم میرسی به اخرش

توکلت به خدا باشه😘😘😘

😎😀پوزیشن موردعلاقم اینه که من زیر باشم 👇پتــو رو😀👆
2731
آخه الان طول سرویکسم کوتاه شده (29 میل) و لکه بینی دارم .. دکتر بهم دو هفته استراحت داده ... بعدش چک ...

استرس نداشته باش من ازاول باردار۷ تا حالا هزارجورمشکل داشتم ومدام استراحت مطلق وبیمارستان بودم خداروشکر گذشت ،اگرم سرکلاژ بشی نگرانی(نداره اتفاقا خیالت راحتره امیدوارم زودتر این روزات(بگذره وبشی ماه اخری

اونی که میگه خواستن توانستن است یا ساقیش خوبه یاپارتیش والاااا😕
بگردم😔 نه عزیزم فقط استراحت داشته باش  انشاا... به حق علی صحیح و سالم میرسی به اخرش توکلت ب ...

فدات شم .. خیلی برام دعا کن توروخدا .. ایشالا شمام زودتر نی نی و بغل کنی

بگردم😔 نه عزیزم فقط استراحت داشته باش  انشاا... به حق علی صحیح و سالم میرسی به اخرش توکلت ب ...

فرزانه جون شما که دومیه هم معآینه اذیتت میکنه??? 

اونی که میگه خواستن توانستن است یا ساقیش خوبه یاپارتیش والاااا😕
2738

نگران نباش استراحت کن ،من خیلی منفی نگرم ،از اول بارداری ببخشید هی شورتمو ميکشيدم پایین ببینم خون هست یا نه ،بعد هم یه جور دیگه الان هم میگم الان این شد الان اون شد من کج خوابیدم من خم شدم ،خلاصه دیوونه شدم باقران ،عید تازه بچه یه حرکت هاي کوچولویی میکرد یه بار 5دقيقه دیر کرد اینقدر شکلات خوردم گریه کردم با شوهرم دعوام شد بعد وسط دعوا حرکت کرد من دیگه خفه شدم ،خدا خودش به خیر کنه 

خدایا من از دار دنیا یه دختر تو دلم دارم ،خواهش میکنم اونو صحیح و سالم بزار بغلم ،میشه برای سلامتی دخترم صلوات بفرستی خاله جون😍
استرس نداشته باش من ازاول باردار۷ تا حالا هزارجورمشکل داشتم ومدام استراحت مطلق وبیمارستان بودم خدارو ...

مرسی عزیزم ... دعام کن ... ایشالا زودی نی نی بیاد تو بغلت

نگران نباش استراحت کن ،من خیلی منفی نگرم ،از اول بارداری ببخشید هی شورتمو ميکشيدم پایین ببینم خون هس ...

عزیزم چه بامزه ... منم دارم مثل شما میشم ... بله هرچی خدا بخواد

یکی جواب منو بده😢😢😢😢😢😢

تاپیک زدم هیچکس نیومد. خانومای باردار وقتی سرمامیخورین ، چه داروی گیاهی میخورین که واسه نی نی ضرر نداشته باشه؟!

روی پیشونی فرشته ها نوشته، هرکی دختر داره جاش وسط بهشته👧👧👧😍😍😍😍😍😍 شکرت خداجونم بخاطر هدیه ای که بهم دادی❤❤❤

منم ببخشید هی حس ترشح دارم تند میرم دستشویی چک میکنم 

با اینکه استراحتم نباید زیاد بلند بشم 

من که قشنگ پیر شدن خودم تو بارداری به چشم دیدم😉😉😉😉

اصلا بعضی وقتا حالم بد میشه گریه میکنم ،قبل از بارداری هم همین بودن همش می گفتم من نازام

2706