2733
2734
عنوان

باردارا بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 719 بازدید | 76 پست
عزیزم چون از دوستان درم اوردی نتونستم خ بدم  باور کن من منظورم تو اون پست ب تو نبود که نوشتم ش ...

😂😂ن بابااااااااع من شوخی کردم

نارت نشدم

از دوستی هم درت نیاوردم😮

من خودکشی نمیکنم اما،اگ ی ماشین با سرعت نور بیاد سمتم،،قدم از قدم ور نمی دارم...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم طبیعی اگه خدا بخواد چندم واست تاریخ زایمان داده ؟؟؟واس معاینه رفتی؟؟

17مرداد تاریخه زایمانمه ،معاینه چی???من چند روز پیش بیمارستان بودم منظورت معاینه داخلیه?😖😖😖

اونی که میگه خواستن توانستن است یا ساقیش خوبه یاپارتیش والاااا😕
2728
17مرداد تاریخه زایمانمه ،معاینه چی???من چند روز پیش بیمارستان بودم منظورت معاینه داخلیه?😖😖😖

چه باحال منم تا ۱۷ ام بهم وقت داده اگه دردم نگرفت بایدبدون درد برم بخوابم با امپول فشار 

اره معاینه داخلی

من نی نی دومیه معاینه نکرد

فقط گفت اگه دردت نگرفت ۱۱ ام بیا دهانه رحم و تحریک کنم😣😩😟😖

😎😀پوزیشن موردعلاقم اینه که من زیر باشم 👇پتــو رو😀👆
بچه ها چه قدر شماها هفته هاتون زیاده ... خدایا یعنی میشه منم به شما برسم

اره انشاا...میشه خیالت راحت عزیزم، منم 1روز دقیقا همینو میگفتم ولی خداروشکر زودگذشت😊

2740
به یه بادکنک قرار نیس انقباض شروع بشه اجی الان چند هفته ای

هفته 35،انقباض برام مهم نیست آسیب رسیدن به جنین مهمه برام

خدایا من از دار دنیا یه دختر تو دلم دارم ،خواهش میکنم اونو صحیح و سالم بزار بغلم ،میشه برای سلامتی دخترم صلوات بفرستی خاله جون😍
بچه ها چه قدر شماها هفته هاتون زیاده ... خدایا یعنی میشه منم به شما برسم

ای جونم چرا که نه

انشاا... به سلامتی برسی😍😍😍😘😘😘

😎😀پوزیشن موردعلاقم اینه که من زیر باشم 👇پتــو رو😀👆

تو دانشگاه بچه های سال بالایی میدیدیم می گفتیم وای خوش به حالشون سال بالایی هستند

تو نی نی سایتم باید بگیم خوش به حالشون بچه های بارداری هفته بالایی هستند

پیشکسوتند😆😆😆😆😆

اره انشاا...میشه خیالت راحت عزیزم، منم 1روز دقیقا همینو میگفتم ولی خداروشکر زودگذشت😊

آخه الان طول سرویکسم کوتاه شده (29 میل) و لکه بینی دارم .. دکتر بهم دو هفته استراحت داده ... بعدش چک کنه اگه کوتاه تر شد سرکلاژ .. من اون موقع میشم هفته 22 ... میترسم مشکلی پیش بیاد .. همش نگرانم .. جدا ازینکه شاغلم و الان کارو تعطیل کردم .. خداکنه به سلامت برم جلو

چه باحال منم تا ۱۷ ام بهم وقت داده اگه دردم نگرفت بایدبدون درد برم بخوابم با امپول فشار  ار ...

وای وحشتناکه یعنی چی تحریک کنم ???من که اینقدر ترسیدم فشارم افتآده بود اصلا چشم ترسیده دیگه(نمیرم بیمارستان توخونه زایمان میکنم😂

2706