2733
2739
عنوان

نیاز به مشورت

152 بازدید | 13 پست

دوستان من ی خونه دارم میخوام بفروشم

بزاریم رو پول فروش خونه همسرم با هم  ی خونه بزرگتر بخریم که سندش میخوره به نام خودم

خودم هم شاغلم

به نظرتون کار درستیه؟

خدایا تقدیر مرا خیر بنویس آنگونه که آنچه را تو دیر میخواهی من زود نخواهم و آنچه را تو زود میخواهی من دیر نخواهم

بعضی ها میگن که زن از خودش ی چیزه مستقل داشته باشه بهتره

خدایا تقدیر مرا خیر بنویس آنگونه که آنچه را تو دیر میخواهی من زود نخواهم و آنچه را تو زود میخواهی من دیر نخواهم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بله 

خودم از خونه کوچیک خسته شدم

نگه دارم که چی بشه بمونه برای کی

بعضی ها میگن که زن از خودش ی چیزه مستقل داشته باشه بهتره

مستقل چرا؟

مگه قراره استفاده بشه!

بزرگ خوبه

فقط حواست باشه سرت کلاه نذاره

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
2738
چه همسرخوبی دارید.بعدفروش کلکتون نزنه به اسم خودش سندروبزنه

اصلا و ابدا تو این فازا نیست بنده خدا

مستقل چرا؟ مگه قراره استفاده بشه! بزرگ خوبه فقط حواست باشه سرت کلاه نذاره

نه اصلا اون جور ادمی نیست

ولی کلا چون اون خونه رو خودم خریدم برام ی جورایی نتیجه سالها زحمتهامه 

ی جور پشتوانه

خیلی سر قرارداد حواست باشه عزیزم 

دوستم  حسابی از شوهرش رو دست خورد و فقط  یک دانگ داد بهش و کلی دوستم پشیمون شد  زمین ارث پدریش را فروخت 

خدایااا  خیلی به کمکت نیاز دارم کمکم کن

خیلی سر قرارداد حواست باشه عزیزم  دوستم  حسابی از شوهرش رو دست خورد و فقط  یک دانگ د ...

حتما 

ممنون دوست خوبم