2737
2739

شنیدم یه کرم اومده کوچیک کننده بینی واقعا راسته؟؟کسی امتحان کرده

ممنون میشم برای سلامتی پدر و مادرم و فسقلی هام وهمسرم و خونوادم یه صلوات بفرستین.التماس دعا

نشنیدم

خدایا بخاطر همه نعمت های که بهمون دادی شکرت🌿❤️    نی نی سایت خونه و پناهگاه ما خانوماست یه خونه شلوغ و پر از صدا خدایا کسی از اهل این خونه رو ناراحت نکن الهی آمین 🤲🏻عین خونه پدریمون میمونه هر چقدر تعلیق میشیم باز برمیگردیم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من میخواستم عمل کنم مامانم رفت یه کرم کوچک کننده بینی با گیره مخصوصش برام خرید چند ماه با اون ماسماسک سرگرم بودم دماغم بزرگ تر نشده باشه ولی کوچیک تر نشد :/ بعدشم رفتم عمل کردم 

اگر روزی از خاورمیانه پرسیدند بگو خاکی بود که افغانش به ایران می‌گریخت ایرانی اش به ترکیه ، ترکش به سرزمین سبز ها و بور ها ....که رفتن های ما هجرت نبود گریز بود ، سفر نکردیم کوچانده شدیم ، بگو از مرگ به آوارگی پناهنده شدیم.از خفت به بی وطنی!
اگه راست بود که دیگه کسی دماغ عمل نمیکرد همه میرفتن ۵۰تومن میدادم کرم میمالیدن

نمیدونم بخدا منم امروز شنیدم ولی میگف بینی های  استخونی ها نه فقط گوشتی و غضروفی

ممنون میشم برای سلامتی پدر و مادرم و فسقلی هام وهمسرم و خونوادم یه صلوات بفرستین.التماس دعا
 من میخواستم عمل کنم مامانم رفت یه کرم کوچک کننده بینی با گیره مخصوصش برام خرید چند ماه با اون ...

پس همش. الکیه؟؟

2740
پس همش. الکیه؟؟

آره باو شاید یه ذره در حد خیلی کم دماغ رو لاغر کنه که اونم موقتیه ولی رو قوز و افتادگی هیچ تاثیری نداره 

اگر روزی از خاورمیانه پرسیدند بگو خاکی بود که افغانش به ایران می‌گریخت ایرانی اش به ترکیه ، ترکش به سرزمین سبز ها و بور ها ....که رفتن های ما هجرت نبود گریز بود ، سفر نکردیم کوچانده شدیم ، بگو از مرگ به آوارگی پناهنده شدیم.از خفت به بی وطنی!
آره باو شاید یه ذره در حد خیلی کم دماغ رو لاغر کنه که اونم موقتیه ولی رو قوز و افتادگی هیچ تاثیری ند ...

اوه چ فایده پس.

2706