2733
2734
عنوان

سلام بچه ها بيايد آرزوهاتونو بگيد با عكس

| مشاهده متن کامل بحث + 1111 بازدید | 72 پست
😂😂😂😂😂😂😂😂هم محله ای دیگه اشکال نداره پولامونو باهم نصف میکنیم

آخی کرجی؟نمیدونستم.

معرفتو جر واجر دادی که😂😂

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

زالزالک لامصب اخر ماشینه 

منم از اونا میخوام ۶۰۰میلیون ناقابله همه ش

داغ دلمو تازه کردی😢😢😢😢😢😢

از تو حرکت از من دوست داشتن...برکت از این زیباتر...!؟❤️ ❤❤️عاشقم باش که عاشقتم عشقم‌‌❤‎‎‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌ ‎‌ ‌‌‌‌‌‌
2728

من واقع گرام..چیزای عجیب و غریب نمیخام...همون چیزایی که با تلاش میشه بهشون رسید...وگرنه چیزی از آسمون برا آدم نمیوفته

سلامتی 

آرامش 

عاقبت به خیری و 

شاداب بودن 

سعدیا گفتی که مهر ش میرود از دل ولی...مهر رفت و ماه آبان نیز آرامم نکرد
2738

قشنگترین آرزوی دنیا واسه پروانه ست

کاش میشُد کوله ام را بردارم و بلیط یک طرفه برای دور ترین نقطه جهان بگیرم!بِروم تا دور دور ها و دیگر هم بازنگردم! جایی که سکوت از زمین و آسمانش ببارد! جایی که کمی بِنشینم و فکر کنم ، در تنهایی اَم غرق شوم بدون آنکه کسی من را از تنهای ام بیرون بِکشَد!جایی که دیگر کسی برای شکستنم وجود نداشته باشد، جایی که خدایم برایم صحبت کند و آرامم کند!
زالزالک لامصب اخر ماشینه  منم از اونا میخوام ۶۰۰میلیون ناقابله همه ش داغ دلمو تازه کردی😢😢😢 ...

كاشكي آرزوي منم اون ماشين بود😔😔😔پادشاهي ميكردم دوستم

عجب صبری دارد این گربهء نفرین شدهء کره زمین💔به امید جهانی بدون جنگ پر از صلح و آرامش 🏳️ (♥️🧿🦋خدایا ممنونتم که همچین معجزه ای👼🏻 🤰🏼برای من رقم زدی،این حس خوب سهم من هم شد 👩🏼‍🍼🦋🧿 ♥️)
عکس ندارم ازشون ولی آرزوهام اینه یه 500میلیون پول داشته باشیم بذاریم توبانک ویه خونه ی 150متری بخریم ...

يعني من مردهء اون خونم كه ميخواي اجاره بدي

الهي فدات شم خوش قلب من

عجب صبری دارد این گربهء نفرین شدهء کره زمین💔به امید جهانی بدون جنگ پر از صلح و آرامش 🏳️ (♥️🧿🦋خدایا ممنونتم که همچین معجزه ای👼🏻 🤰🏼برای من رقم زدی،این حس خوب سهم من هم شد 👩🏼‍🍼🦋🧿 ♥️)
از این چراغ جادوا میخوام😍😍😁

تو داشتي آرزوهاي ما رو هم برآورده ميكردي ديگه غمي نبود دوست جون

من فقط از خدا سلامتي و شادماني مي خوام و ديگ ر هيچچچچچ

ايشالا هميشه سالم باشيد در كنار خونواده عزيزت

2706