2737
2739
عنوان

سلام بچه ها بيايد آرزوهاتونو بگيد با عكس

| مشاهده متن کامل بحث + 1111 بازدید | 72 پست

من نفهميدم منظورتو

عجب صبری دارد این گربهء نفرین شدهء کره زمین💔به امید جهانی بدون جنگ پر از صلح و آرامش 🏳️ (♥️🧿🦋خدایا ممنونتم که همچین معجزه ای👼🏻 🤰🏼برای من رقم زدی،این حس خوب سهم من هم شد 👩🏼‍🍼🦋🧿 ♥️)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ی موسسه برای کودکای بد و بی سرپرست 

ايشالا خدا اندازه ء قلب بزرگت بهت بده عزيزم

عجب صبری دارد این گربهء نفرین شدهء کره زمین💔به امید جهانی بدون جنگ پر از صلح و آرامش 🏳️ (♥️🧿🦋خدایا ممنونتم که همچین معجزه ای👼🏻 🤰🏼برای من رقم زدی،این حس خوب سهم من هم شد 👩🏼‍🍼🦋🧿 ♥️)
ايشالا خدا اندازه ء قلب بزرگت بهت بده عزيزم

ان شاءالله خدا پای آرزوی همه رو امضا کنه❤❤❤❤

دوستای عزیزم میشه برای حل مشکلم هرجور ک دلتون میخواد دعا کنید؟منم دعاتون میکنم ب هرچی که میخواید برسید😍
تو داشتي آرزوهاي ما رو هم برآورده ميكردي ديگه غمي نبود دوست جون

وای آرهههه تاپیک‌ میزدم بچه ها آرزوهاتونو بگین به آقا غوله😍😁

البته امیدوارم خدا انشاالله آرزوهای هممونو براورده کنه قشنگم😍😍💚

اگه بخوام وضعیتمو توصیف کنم باید بگم که:دریا طوفانیه؛قایق سوراخه؛پارو شکسته؛ ولی انگیزه زیاده خیلی زیاد.....از کوسه هام نمی‌ترسم!😊
ان شاءالله خدا پای آرزوی همه رو امضا کنه❤❤❤❤

ايشالا

آرزوي مادر شدن مارو هم همينجور🙏🙏🙏🙏

2740
ايشالا يه مرد خوب قسمتت بشه عزيزم هم پولدار. هم بااخلاق

قربونت برم مهربونم نامزد دارم گلی دعا کن کارامون درست شه زودتر بریم انشاالله سر خونه زندگیمون🙏😍😍💚💚

اگه بخوام وضعیتمو توصیف کنم باید بگم که:دریا طوفانیه؛قایق سوراخه؛پارو شکسته؛ ولی انگیزه زیاده خیلی زیاد.....از کوسه هام نمی‌ترسم!😊
وای آرهههه تاپیک‌ میزدم بچه ها آرزوهاتونو بگین به آقا غوله😍😁 البته امیدوارم خدا انشاالله آرزوهای ...

اوووووف بازم بچرو جواب نميداد دوستم😔😔😔

اوووووف بازم بچرو جواب نميداد دوستم😔😔😔

عشقممم ناراحت نباش😔😔😔 انشاالله به حق مهربونی و بزرگی خدا خیلیییی زودِ زود یه نی نی ناز و سالم بیاد تو دلت و تاپیک مادر شدنتو بزنی عزیزم🙏🙏🙏😍😍😍

عشقممم ناراحت نباش😔😔😔 انشاالله به حق مهربونی و بزرگی خدا خیلیییی زودِ زود یه نی نی ناز و سالم بیا ...

ايشالا 

قربون محبتت خدا از دلت بشنوه

ايشالا  قربون محبتت خدا از دلت بشنوه

انشاالله عزیزم🙏🙏💖💖😍