2737
2734
عنوان

گیسوام.کیا امپول پروژسترون زدن واسه پری شدن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 21178 بازدید | 151 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پس دیگه سواد من نم کشید رفع زحمت میکنم بااجازززه 😂😂

ای جووونم

مرسی اومدی😘

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
2728
خدا بده برکت😍😍 انشالله چهار تا سالم و صالح و عاقب بخیر😍😍

ممنون😍😍😍😅

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
همه رو چک کردم سالمم اما بازم چشم

چشمت بی بلا...پس خداروشکر عزیزم... فقط پیشنهاد میکنم دیگه داروی گیاهی و دم نوس نخوری چون پریودت رو بهم میریزه تا چند ماه تاثیرش میمونه ...بذار خودش بیاد ...

2738
چرا بی بی نشون نداده بود اخه؟

عزیزم بی بی خر عسد😂بعضی وقتا لقاح دیر صورت میگیره و بی بی نشون نمیده حتما آز بتا بده گلم

خوب باش💖بهشت از همونجایی شروع میشه که به خدا اعتماد میکنی💗
تو اقدام که تاخیر عادیه و نشونه ی امادگی رحمه انشالله بزودی مادر بشی😘😘

میگم شما اضافه وزن نداری یا کمبود وزن؟

خدای مهربونم بابت همه چی شکرت شکررررررر💖💖💖💖💖💖💖💖💞💞💞💞💞💞💓💓💓💓💕💕💕💕
عزیزم من دو هفته از پری گذشته بود بی بی منفی.آمپول زدم نشدم هفته بعد بی بی مثبت شد.رفتم سونو گفت ۵ه ...

ببخشید میدونم خیلی زمان گذشته ولی منم الان مثل شمام دوتا تزریق کردم الان فهمیدم باردارم یعنی برا جنین مشکلی پیش نیومد؟؟؟؟

ببخشید میدونم خیلی زمان گذشته ولی منم الان مثل شمام دوتا تزریق کردم الان فهمیدم باردارم یعنی برا جنی ...

سلام عزیزم

نه فک نمیکنم مشکلی باشه،همه چیزو بسپار به خدا♥️🙏🏻

*بامداد خمار* گروهآبی    وزن اولیه ۶۶  وزن هدف اول ۶۴ ....هدف دوم ۶۲...هدف نهایی ۶۰  
2706