2737
2734
عنوان

گیسوام.کیا امپول پروژسترون زدن واسه پری شدن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 21174 بازدید | 151 پست
خدا به دادمون برسه فردا حتما تو خصوصی بگو جواب آزتو خب؟

باشه چشم

کارشناس ارشد روانشناسی "زوج درمانگر"😉من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞

گیسو جان من ماه پیش آمپول زدم سه تا ، چون دوماه پریودم عقب افتاده بود ، البته توو اقدامم ، ولی بعد ۱۷ روز پریود شدم😨

در صورتی که دوستم آمپول زد یکی ، دو روز بعدش پریود شد .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

گیسو برام دعا کن خیلی منم برات دعا میکنم

کارشناس ارشد روانشناسی "زوج درمانگر"😉من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞
2728
گیسو جان من ماه پیش آمپول زدم سه تا ، چون دوماه پریودم عقب افتاده بود ، البته توو اقدامم ، ولی بعد ۱ ...

اها پس بدنا فرق داره باهم

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
2738
سلام گیسو؛ بیشتر از ده رو عقب افتادن پریود نمیتونه بی دلیل باشه🤔 دکترت هیچ نظری نداشت🤔

نههه😕😕اخه سونو کاملا سالم بودم😐😐😐

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
گیسو برام دعا کن خیلی منم برات دعا میکنم

فدات بشم حتما

الان میخوام نماز بخونم

نگران نباش😘

گیسو جون اگه تا یه هفته پری نیومد دوباره برو ۲تا دیگه پروژسترون بزن،اگه باردار باشی هیچ ضرری نداره&n ...

نمیخوام بدنم به امپول عادت کنه😥😥😥

فکر میکنم وقتی اقدام میکنن چندماهی اینجور میشه دیگه نمیدونم چرا ایشالله درست میشه...

من اخه اقدام نداشتم

ولی بله تو اقدام عادیه

ببشید😔😔

خدا ببخشه دخترم😂😂😂😂😂

🧶درخواست دوستی قبول نمیکنم🧶منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر❤️ساکن هلند🌴لطفا سوالات حقوقی خود را در تاپیک ها بپرسید به هیچ عنوان در خصوصی پاسخگو نیستم🙏
2706