2737
2739
عنوان

کدوم مبل رو بخرم به نظرتون؟؟+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 2383 بازدید | 51 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اولی خیلی شیک تره

به استفاده از برچسب های تبعیض جنسیتی ( ترشیده .متعلقه.داف . پیر دختر . منزل . ضعیفه . پسرزا . دست خورده . مطلقه .مردیه واسه خودش . خواب زن چپه و ... ) پایان دهیم تا جنس دوم حساب نشویم.

وقتی یه دست میخوای بذاری اولی خیلی بهتره راحتی بگیر فقط یه چیزی اولی خیلی خوبه ها اما دستش راحت نیست

گر نگهدار من آنست که من‌میدانم                                   شیشه را در بغل سنگ‌ نگه میدارد    
2740
اولی که راحتیه نهارخوریش 6 نفره س حدود 14 درمیاد ...دومی با نهارخوری 8نفره حدود 15 تومن  هر دو ...

نعمت اباد و چهاردانگه وشهرک ولیعصر جنوب شهرن، کلی مغازه و تولیدی دارن ،خیلی کمترمیشه قیمتش

أَنَا عَبْدُكَ وَ أَنْتَ رَبِّي ظَلَمْتُ نَفْسِي وَ اعْتَرَفْتُ بِذَنْبِي وَ لاَ يَغْفِرُ الذُّنُوبَ إِلاَّ أَنْتَ فَاغْفِرْ لِي يَا غَفُورُ يَا شَكُورُ 
اولی که راحتیه نهارخوریش 6 نفره س حدود 14 درمیاد ...دومی با نهارخوری 8نفره حدود 15 تومن  هر دو ...

خی آخه به نظر من وقتی جای یه دست مبل رو داری باید یه جیزی بگیری که راحت باشه...بشه زوش دراز بکشینو لم‌بدین...درضمن الان برای زندگی‌های جدید مبل اسپورت شیکتره مبل کلاسیک‌و استیل واسه مهمون‌خویه

گر نگهدار من آنست که من‌میدانم                                   شیشه را در بغل سنگ‌ نگه میدارد    

من خيلي ساله فروشگاهاي مبل نرفتم ولي بنظرم بايد شيكترراز اينا هم باشه ها! ولي بين اين دو تا اولي يكم بهترِ، هنوز استيل مدِ؟ 

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷
2706