2737
2739
عنوان

کدوم مبل رو بخرم به نظرتون؟؟+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 2383 بازدید | 51 پست

باورم نمی شه این همه نظر همه اولی !!!!!!!!! وای نه . من دومی . چطوری اخه ؟ مگه می شه ؟ مگه داریم ؟ اصلا دومی کجا اولی کجا . دومی خیلی قشنگتر باکلاس تر عالیتره . اولی حتی از رنگشم خوشم نیومد خیلی از قهوه ای برای مبل بدم میاد . 

مسائل دیگه مثل دوامش و اینا رو نمی دونم مثلا تشکش فوری تپ نشه . اما واقعا به نظر من دومی به خونه یه حالت مجلسی تر اعیونی تر شیک تر با کلاس تر زیباتر ........یه خونه از هر نظر بهتر میده . 

در عوض اولی به نظر من توی هر خونه معمولی هستش خیلی معمولیه نمی دونم چجوری بگم فضای خونه رو دلگیر و غمگین می کنه اصلا قشنگ نیست ادمو یاد فقر می ندازه . خونه ای که صفا نداره یه جوریه .........

بازم نظر خودت و نظر اکثریت شرطه . چون نشون میده اکثرا اون رو می پسندن .ولی من اگه بودم قطعا دومی ................

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

دومی دوستم ولی یه رنگ دیگه 

کاش میشُد کوله ام را بردارم و بلیط یک طرفه برای دور ترین نقطه جهان بگیرم!بِروم تا دور دور ها و دیگر هم بازنگردم! جایی که سکوت از زمین و آسمانش ببارد! جایی که کمی بِنشینم و فکر کنم ، در تنهایی اَم غرق شوم بدون آنکه کسی من را از تنهای ام بیرون بِکشَد!جایی که دیگر کسی برای شکستنم وجود نداشته باشد، جایی که خدایم برایم صحبت کند و آرامم کند!