2733
2739
.
دوستای خوبم ختم قرآن کریم به نیت سلامتی نی نی نازهامون شروع از ماه مبارک رمضان......

هر کس شروع جزئش رو هر روز یه رقم بره جلو تا آخر ماه مبارک یه دور ختم کنه........

یعنی کسی که شروع جزئش 3 هست روز اول 3 رو میخونه روز دوم4 همینجوری میه جلو و تا جزئ 30 رسید برمیگرده جز1 و روز آخر جز 2 رو میخونه تا وصل به شروع جزئش بشه و یه دور ختم بشه.

اگه کسی براش زیاده و وقت نمیکنه میتونه با یکی دیگه دو نفره یه جزئو بردارن......

اگه خواستین میتونین به مادر یا خواهر یا دوستتون هم بگین تا شرکت کنن.......

اینجوری روزانه تو تاپیک یه ختم قرآن صورت میگیره و در آخر ماه مبارک شما شریک در 30ختم قرآن هستید با اینکه خودتون فقط یه دور خوندین.

خواهشآ شرکت کنید تا ایشالا 30 نفر بشم و امیدوارم خدای مهربون نظر لطفشو به همه نی نیا بکنه.......

یا حق

1"مهتاب**********شروع جز 1

2"ثنا*************شروع جز 2

3"نسیم**********شروع جز 3

4"ارکیده**********شروع جز 4

5"شقایق*********شروع جز 5

6"ژاکلین**********شروع جز 6

7"مینا************شروع جز 7

8"سار************شروع جز 8

9"بانو*************شروع جز 9

10"شبنم ********شروع جز 10

11"ویدا***********شروع جز11

12"هپی کید******شروع جز 12

13"طراوت********شروع جز 13

14"مهدیس*******شروع جز 14

15"مامان ترمه*****شروع جز 15

16"فاطیما********شروع جز 16

17"مامان تینا******شروع جز 17

18"نبولا*********شروع ختم 18

19"ساغر********شروع ختم 19

20:کوچولو********شروع ختم20

21"سحر*********شروع ختم 21

22"سمانه*******شروع ختم 22 *********با مامان محمد آئین شریک.

23"خواهر مهدیس**********شروع ختم 23

24"فاطمه******شروع ختم 24

25"سحر2******شروع ختم 25

26مامان جرقه******شروع ختم 26

27"یاسی*********شروع ختم 27

28"تارا***********شروع ختم 28
.
29"فاطی*********شروع ختم 29

30"آلا************شروع ختم 30
امیدوارم هر کی هرچی میخواد به برکت ماه مبارک رمضون نصیبش بشه.......... فقط جز 24 ،25،26،27،28 مونده منتظرتونم

فقط شرایطشو خوب بخونید به صورت چرخشی هست و روزانه تغییر میکنه.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

لطفا برا منم ماه رمضان موقع خوندن قرآن دعا کنید .......... انشاءالله خدا به ماهم نی نی سالم و صالحی بده
3 ساله منتظرم ......... امیدوارم همه منتظرها زود زود صاحب اولاد سالم و صالحی بشن و همه مامانای باردار به سلامتی نی نی هاشون رو تو بغلشون بگیرن
2742
فاطمه جون اسمت اضافه شد .......... محتاج دعاییم همه افراد این ختم حامله ان مامانای آبانی ....... حتما بهشون میگم برات دعا کنن خودمم مخصوص دعات میکنم.........الهی دعای مامانای حامله گیرا باشه...... زودی بیای خبر بارداریتو بدی عزیز دل

اسمت اضافه شد.
من دارم میرم خونه سرکار بودم.......... یه زحمتی بکشین و جزئی که میخواین رو تعیین کنید تا ایشالا از روز شنبه اول ماه مبارک ختم قرآنمونو شروع کنیم..........

لطفآ هرکی خواست فردا دوباره سر بزنه و مطمئن بشه که اسمش وارد لیست شده باشه

بای
2740
آره سحر جون اسمت وارد لیست شد...... روز اول 25 روز آخر 24 که بهم وصل شن......... هر روز یه دونه برو جلو تا جز 30 رسیدی برگرد از جز 1 بخون تا 24

اوکی عزیزم؟

التماس دعای فراووون
2706