2733
2734
عنوان

نمی دونم کارم درست بود یا نه

120 بازدید | 8 پست

یه گروه دوستی داریم که می ریم ماهی یبار خونه هم  بیست ساله با هم دوستیم بچه های خوبی هستن

یکی از بچه ها که اتفاقا دوستش دارم یه اخلاق بدی داره خیلی تیکه میندازه و کلا همش داره شوخی می کنه ولی شوخی هاش خیلی تندن و همراه تحقیر و مسخره کردنه اخیرا این حالتش بدتر هم شده و دیگه در مورد همسرم آخرین بار یه شوخی مسخره وهمراه تحقیر شدید مرد

و من دیروز اون حرفاشو به روش آوردم و متاسفانه تو جمع گفتم البته دلم نمی خواست انقدر که خودش و یخگه نفره دیگه هی گیر دادن که چته چرا تو خودتی 

کاش اونجا نمی گفتم ولی با آرامش و مهربوتی وفتم ولی فکر کنم کلا گروهمون بپاشه چون خیلی ناراحت شد

بعدش که رفت همه گفتن کارت درست بود چون ما هم هر بار از حرفاش دلمون میشکست

دیوانه و دلبسته ای اقبال خودت باش/سرگرم خودت عاشق احوال خودت باش/یک لحظه نخور حسرت آنرا که نداری/راضی به همین چند قلم مال خودت باش/دنبال کسی باش که دنبال تو باشد/اینگونه اگر نیست به دنبال خودت باش/پرواز قشنگ است ولی بی غم و محنت/محنت نکش از غیر و پروبال خودت باش/صد سال اگر زنده بمانی، گذرانی/پس شاکر هر لحظه و هر سال خودت باش
بهتر بابا به چ دردی میخوره همچین دوستی

ببین همه رو در قالب شوخی و خنده و نهربوتی میگه ولی واقعا آدم دلش میشکنه و جز این مورد کلا مهربون بود

دیوانه و دلبسته ای اقبال خودت باش/سرگرم خودت عاشق احوال خودت باش/یک لحظه نخور حسرت آنرا که نداری/راضی به همین چند قلم مال خودت باش/دنبال کسی باش که دنبال تو باشد/اینگونه اگر نیست به دنبال خودت باش/پرواز قشنگ است ولی بی غم و محنت/محنت نکش از غیر و پروبال خودت باش/صد سال اگر زنده بمانی، گذرانی/پس شاکر هر لحظه و هر سال خودت باش
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم داشتم یکی اینطوری

ولی متاسفانه اون اونقد مغردر بود ک حتی ب روشم میاوردی ی جواب داشت بده

ازش فاصله گرفتم و حالم خیلی بهتر شد

تو ایامی ک باهاش بودم ب شدت عزت نفسم تخریب شده بود

هرجا دیدی "تبادل نظرمون" داره تبدیل به "تبادل بحث" میشه لطفا دیگه ادامه نده❤️
2731
الان اگه یکی بتو بی حرمتی میکرد پیش شوهرت  توقع قطع رابطه داشتی  پس دور اینو خط بکش  ...

شوهرم نبود اونجا البته بی حرمتی هم نمیشد بهش گفت یه اخلاقشو با شوخی مسخره کرد ولی من واقعا عزیزانم خط قرمزم هستن شاید یکم زیادی حساسم 

شوهرم نبود اونجا البته بی حرمتی هم نمیشد بهش گفت یه اخلاقشو با شوخی مسخره کرد ولی من واقعا عزیزانم خ ...

نه عزیزم حساسیتت بجا بود 

منم بجات بودم شدیدا ناراحت میشدم 

اون شخص نرمال نیست همچین حرکتی زده 

بهش هشدار بده 

دوباره تکرار کرد دیگه باهاش نگرد

خدایاشکرت❤️✨
نه عزیزم حساسیتت بجا بود  منم بجات بودم شدیدا ناراحت میشدم  اون شخص نرمال نیست همچین حرک ...

ممنونم گلم🙏🌸