2733
2734
عنوان

فقط اینایی که بگن مجرد بره خونه مستقل بگیره

| مشاهده متن کامل بحث + 1415 بازدید | 120 پست
هرروز اومدن درست نی

هر روزم بره خونه باباشه من مامانم اینا هنوز که هنوزه در هفته چند بار میرن خونه باباش اینا خالمم مجرده تازه معلولم هست مگه غریبه هست 

انشالله منم مادر یه فرزند صالح و سالم و زیبا و باهوش میشم میشه برام دعا کنین دوستان 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نه اما چرا مجردا جون بکنه خونه بخره  بعد متاهلا خودشون تو خونه شوهر مفت بشینن  و هرروز ب ...

به کسی چه ربطی داره باید چیکار کنه طرف

دوست داشته باشه خونه پدرش میمونه نداشته باشه تنها زندگی میکنه

هر روزم بره خونه باباشه من مامانم اینا هنوز که هنوزه در هفته چند بار میرن خونه باباش اینا خالمم مجرد ...

من که حلال نمیکنم 

آرامشم سلب شده 

اون منزل قانونی‌ جای دیگه هست 

فقط حکم مهمان داره داخل خونه پدر 

هر چه آید به سرم باز بگویم گذرد.. وای از این عمر که با می‌گذرد می‌گذرد 
2731
به کسی چه ربطی داره باید چیکار کنه طرف دوست داشته باشه خونه پدرش میمونه نداشته باشه تنها زندگی میکن ...

در صورتی  که پدر براش خونه بخره 

چقد پررویی

حرف حق جواب نداره  میدونی منی ک ۲۱ سالمه دقیقا کدوم گوری برم وقتی هر منطقه ی مشهد بالای ده میل ...

اصلا مستاجری بر یه دختر تنها درست نیس 

کی این حرف احمقانه رو زده؟ 

خونه ی ما دورِ دوره پشت کوه‌های صبوره پشت دَشتای طلایی پشت صحراهای خالی خونه ی ماست اونورِ آب  اونورِ موجهای بی تاب پشت جنگلای سروه توی رویاست،توی یه خواب،پشت اقیانوسِ آبی پشت باغای گلابی اونور باغای انگور پشت کندوهای زنبور خونه ما پشت ابرهاست اونور دلتنگیِ ماست تهِ جاده های خیسه پشت بارون پشت دریاست💖💖💖💖💖💖💖بودنت هنوز مثل بارونه تازه و خنک و ناز و آرومه حتی الان از پشت این دیوار که ساختن تا دوستت نداشته باشم اَتل و متل بهار بیرونه مرغابی تو باغش میخونه باغ من سرده همه ی گلاش پژمرده دونه دونه بارون بارونه...بارون بارونه...بارون بارونه...بارون بارونه دلم تنگه پرتقال من گلپر سبزه قلب زار من منو ببخش از برای تو هرچی که بخوای میارم اَتل و متل نازنین دل زندگی خوب و مهربونه عطر و بوش همین غم و شادیه کوچیک و بزرگمونه.💖

من این تاپیکارو میلینم بیشتر مصمم میشم که تک فرزندی بهتره

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی
من ندیدم اتفاقا والدین ناراضین ب اینکار هر کیو دیدم خودش خواسته 

فعلا دارن مجردا رو بیرون میکنن 

انگار هرکس ازدواج نکرد باید بره بمیره 

میخواد بگه مجردا وقتی خواهر برادر متاهل میان‌خونه پدر و مادرشون اذیت میشن بقیه میگن برو خونه مجردی ب ...

آره نمونش همین تاپیک پربازدیدهبنده خدااسیره.راستم میگناااا.ظلمه واقعا یعنی چی؟ آسایش و آرامش خواهر برادرای مجردشو نو میگیرن به نطرم ی همچین آدمایی خیلی پرررو  و تن پرورن

2706