2752
2734
عنوان

مامانم خیلی بد اخلاقه

145 بازدید | 17 پست

سلام

شدیداً بد رفتاری می‌کنه با منو خواهرم همش میگه جا پای پدرتون گذاشتین نقطه مقابل من شدین همین الانم داره با خواهرم بحث می‌کنه 

همش داد بی داد همش اعصاب مارو خورد می‌کنه 

واقعا نمی‌دونم دیگه چیکار کنم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چیکار کردین مگه😁

ولی تا جایی که میشه کاری که عصبیش میکنه نکنید از لحاظ اعصاب در آرامش باشید

شیرین ترین توت ها𓆩🥰𓆪پای درخت ها میریزند𓆩🥺𓆪در حالی که ما برای چیدن توت های کال𓆩🙃𓆪چشم به بالاترین نقطه ها میدوزیم𓆩😓𓆪 این دقیقا حکایت ماست...              𓆩😩𓆪 زیادی بودن𓆩🙂𓆪؛ زیادی خوب بودن𓆩😄𓆪؛ زیادی در دسترس بودن 𓆩🤧𓆪 زیادی تحمل کردن𓆩😪𓆪؛ فقط باعث میشه زیادی نادیده گرفته بشی!🩹🙃❤...                               💟💖BLINK_Army💖💟 
2731
بخدا قسم ما هیشکار نمیکنیم همش گیر داده به منو خواهرم چند هفته‌س

عزیزم شرایط زندگی و فشاراش زیاد شده از مادرت به دل نگیر

شیرین ترین توت ها𓆩🥰𓆪پای درخت ها میریزند𓆩🥺𓆪در حالی که ما برای چیدن توت های کال𓆩🙃𓆪چشم به بالاترین نقطه ها میدوزیم𓆩😓𓆪 این دقیقا حکایت ماست...              𓆩😩𓆪 زیادی بودن𓆩🙂𓆪؛ زیادی خوب بودن𓆩😄𓆪؛ زیادی در دسترس بودن 𓆩🤧𓆪 زیادی تحمل کردن𓆩😪𓆪؛ فقط باعث میشه زیادی نادیده گرفته بشی!🩹🙃❤...                               💟💖BLINK_Army💖💟 
عزیزم شرایط زندگی و فشاراش زیاد شده از مادرت به دل نگیر

دیگه نمیتونم نمی‌دونم جای من بودین یا نه ولی اصلا اوضاع خونه خوب نیست سر هرچیز کوچیکی گیر میده سر چایی گیر میده سر درس و دانشگاه و هرچی اعصابتو بهم می‌ریزه هیشکیو هم نداریم که پشتمون باشه 

مامان و بابام طلاق گرفتن نمی‌دونم چیکار کنم 

خب دورت بگردم از لحاظ جسمی و روحی واقعا تحت فشاره باهاش حرف بزن باهاش دوست شو تو کارها کمکش کنید سعی کنید جو خونه رو آروم نگه دارید ببینید از چه کارهایی خوشش نمیاد یا حساسه انجام ندید بیشتر روی درس و پیشرفتتون تمرکز کنید مطمینم نگرانتونه 

2706