2733
2734
عنوان

داستان ترسناک😈😈😈😈

| مشاهده متن کامل بحث + 530 بازدید | 24 پست

بعضی وقتا فکر میکنم یه قدرت ماورایی دارم بخدا به هرچی فکر میکنم اتفاق نیفته انگاری من تعیین میکنم یا اگه کسی اذیتم کنه سریع یه بلایی سرش میاد.... بعضی وقتا که فکر میکنم میترسم چون می‌دونم اتفاق میفته

نه جنا انتقام منو ازش گرفتن...

سلام عزیزم خوبی

تاپیک دیشبت رو خوندم تو رو خدا میشه حس کنی بهم پیام میده برمیگرده

اینکه مامانش برامون دعا گرفته؟

برم سراغش ممکنه نتیجه خوبی بگیرم

موهامم چجوریه یا متولد چه فصلی هستم

واسه برگشتن عشقم و رسیدنمون بهم دعا می کنی خیلیییی اعتقاد دارم به دعاهاتون.لایک کنید یا بهم بگید منم حمد میخونم براتون😍🫂🥺1۴۰۲.۱۲.۲۶   ۷ خرداد روزی بود که تاریخ خیانتشو فهمیدم حتی روزی که منو به اجبار راضی کرد همو ببینیم اون تایم با یکی دیگه بوده روزی که تو پارک... نشستیم ازم قول گرفت تنهاش نذارم دیگه حرفی از تموم شدن نزنم با یکی دیگه بوده.تمام روزایی که من به این فکر میکردم اشتباهمو چجوری جبران کنم اون با یکی دیگه بوده💔🙂معلومه که سرگرم بوده دلتنگ نمیشه که برگرده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بعضی وقتا فکر میکنم یه قدرت ماورایی دارم بخدا به هرچی فکر میکنم اتفاق نیفته انگاری من تعیین میکنم یا ...

عزیزم من تایپیکت رو خوندم

پست کذاشتم جوابم رو ندادین

میشه عکسمون رو بزارم بگین به هم میرسیم یا نه؟ و اینکه بهم حسی داره؟

بعضی وقتا فکر میکنم یه قدرت ماورایی دارم بخدا به هرچی فکر میکنم اتفاق نیفته انگاری من تعیین میکنم یا ...

میشه لطف کنی بهم بگی با علیرضا ازدواج میکنم بهش میرسم؟

اون نقطه از زندگیم هستم که نمیدونم کجام چند چندم به همین راحتی ولی سخت

سلام تو تاپیکت پرسیدم جواب ندادی اینجا لطفاً جواب بده ،پسرم میگه ی چیزهایی میبینه تو خونه اهل دروغ و اینکه از خودش دربیاره هم نیست الان نمی‌دونم چکارش کنم سیزده سالشه سه چار ساله بود هم می‌گفت و اشاره میکرد ب یه گوشه از خونه،حالا ب نظرت واقعا چیزی هست؟

السلام علیك یا بقیَّةَ اللّه  "عجّل اللّه تعالي فرجه"      به جمعِ 👈مشق انتظار 👉 بپیوندید.

سلام عزیزم

میشه واسه منم تصور کنی فکر کنی یا هرچی حس کنی

که منو مصیب بهم رسیدیم و ازدواج کردیم برگشته بهم و ازدواج کردیم

اسمم هانا

مرسی ازت 

الهی به هرچی میخای برسی

التماس دعا