2752
2734
عنوان

میخام خونه اجاره کنم بابچمم

| مشاهده متن کامل بحث + 448 بازدید | 25 پست
نمیخام آخه امروز فهمیدم گوشمم ضربه دیده نمیدونم چقد دیگه باید تحملش کنم میخام نیاد دیگه اومدنش چه فا ...

انشاسته خدا کمکت میکنه پس مهرتو بذار اجرا از خونه بره بعد از طریق بهزیستی کمک بگیر وامی چیزی یه کار شروع کن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نه ها اصلا گوش نده بگو اگه قراره بچم ازاین خونه بره منم میرم ..عزیزم نکن ها چقدر دلم سوخت عزیزم بچه ...

بیشتر خودم بهش وابستم بااین که پسره همش میگم این چه گناهی کرده ..همه میگن بخاطر این تحمل کردی بچتوببرباهاش زندگی کن ولی واقعا شوهرم مریضه هردفعه به یه چی گیرمیده دعواکنه دلم به چیش خوش باشه چقد کتک بخورموصدام درنیاد .نمیدونم چراخداآه منوازش. نمیگیره اینقدصداش میکنم

انشاسته خدا کمکت میکنه پس مهرتو بذار اجرا از خونه بره بعد از طریق بهزیستی کمک بگیر وامی چیزی یه کار ...

نصف مهرم خونس که شوهرم الان توشه .دیگه بقیشم  که دویست تاست مونده اونم که میگن نمیدن

نصف مهرم خونس که شوهرم الان توشه .دیگه بقیشم  که دویست تاست مونده اونم که میگن نمیدن

خب از خونه شروع کن بندازش بیرون بعد برو بهزیستی ثبت نام کن و وام ۴ درصد بگیر وکار شروع کن نگران نباش خدا کریمه ارحم راحمینه خودش کمکت میکنه