2733
2734

انسان مدام باید مشغول کار باشد. سازندگی کند، وگرنه از درون پوک می شود. و بیکاری بدتر از تنهایی است. آدم بیکار در جمع هم تنهاست...

👺

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731

موافقم 

وقتی مشغول باشی فکر و احساسات منفی نمیکنی

احساس مفید بودن میکنی 

عزت نفست میره بالا 

و و و

چاق و چله نیستم🦖                                                            ما فقط یکبار زندگی نمیکنیم... ما هر روز زندگی می کنیم🌱 اما فقط یکبار می‌میریم!                                                                     بیا زندگی کردنو به خودمون سخت نگیریم، بیا آروم تو ذهنمون تو قلبمون از زندگی لذت ببریم❤️‍🩹
دقیقااا احساس زنده بودن میکنی احساس سر زنده و مفید بودن

بلله

چاق و چله نیستم🦖                                                            ما فقط یکبار زندگی نمیکنیم... ما هر روز زندگی می کنیم🌱 اما فقط یکبار می‌میریم!                                                                     بیا زندگی کردنو به خودمون سخت نگیریم، بیا آروم تو ذهنمون تو قلبمون از زندگی لذت ببریم❤️‍🩹

از قدیم گفتن بیکاری بی عاری (تن پروری و..) میاره

کار ادمو سرحال و بشاش می‌کنه و تو دید عموم وجهه خوبی پیدا میکنی

#من مرد هستم #                  حتی اگه یه شب باعث شدی یه نفر با غم بخوابه به انسان بودن خودت شک کن
بخدا اگه یادم باشه خیلی خوندممممم 🤣🤣🤣🤣

@fatemeh24    

تاپیکه قفل شد تگت کردم ادامشو بگمم😂😂😂

دقیقااا کلن محتویات همشون همین بود بعد دختره رو در حال سلام احوال پرسی با یه پسره میدید خون بپا میکرد رگ گردنش میزد بیرون با ۱۸۰ تا سرعت پشت فرمون عربده میکشید

👺
@fatemeh24      تاپیکه قفل شد تگت کردم ادامشو بگمم😂😂😂 دقیقااا کلن محتویات هم ...

وای دقیقاااااااا🤣🤣🤣🤣🤣

چقد خوندیم از این چیزااااا🤣🤣🤣🤣

اسم پسره هم یا آرشام یا آراد رهام و....سگ اخلاق جذاب و پولدارررررررررررررررررر🤣🤣🤣

دختره هم آنجلینا و پولدار 🤣🤣🤣🤣خیلی کم پیش میومد دختره فقیر باشه 🤣🤣🤣🤣و ما هم مث منگلا ذوق میکردیم چقد چشمامون میسوخت و ول نمیکردیم🤣🤣🤣🤣🤣