2752
2734
عنوان

گفت دیه تو میندازم جلوت، توروخدا بگین ببخشم یا ادامه بدم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 56189 بازدید | 1197 پست

نظر من💥💥💥💥💥دیه رو  بگیر و کوتاه  نیا. ماهم   جریان  مشابه این رو داشتیم.دیه رو گرفتیم،،، جریمه رو  نگرفتیم

ولی نگذرررررر      فیلمشون   هست.‌‌همشون  پشت همن

زامبی سابقم🤞حال دل من خوب نمیشود که نمیشود که نمیشود... میگذره...ولی ردش میمونه💔تو الان شیرینی یه محفلی👎👎👎
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تا اخرش نخوندم اما با توجه به اول تاپیکت اگه ببخشی این مسئله برای کسای دیگه هم اتفاق بیفته همین اشه و همین کاسه و بازی که سر تو دراوردن رو سر بقیه هم درمیارن

من بودم گذشت نمیکردم تا تنبیه بشن و بفهمن هر عمل و حرفی تاوانی داره

حتی شده دیه رو بگیر و ببخش به خیریه که توی زندگیت نیاد اما گذشت نکن 

این ادم اگه مستاجر بود از همون اول مثل ادم صحبت میکرد نه اینکه فکر کنه پشتش به جایی بنده ضعیف کشی کنه

اگر نظم، انگیزه و اراده داشته باشید … هیچ چیز غیر ممکن نیست💫💫💫
نظر من💥💥💥💥💥دیه رو  بگیر و کوتاه  نیا. ماهم   جریان  مشابه این رو داشتی ...

ما دیروز  ۷میلیون  گرفتیم   بابت   جریانی مشابه   جریان   اسی

بگذری    به ریش  بابات میخندن  اسی.  نگذری هااا

زامبی سابقم🤞حال دل من خوب نمیشود که نمیشود که نمیشود... میگذره...ولی ردش میمونه💔تو الان شیرینی یه محفلی👎👎👎
2731

حتمااااا بگییررررر تا یاد بگیره وقتی یه گوهی خورده پاش وایسه .یه عذزخواهی میتونس بکنه.صد بار دیده بودتت میتونس.یعنی چی بقیه نذاشتن اون که خودش عقل داشت.بقیه بگن خودتو اویزون کن میکنه!؟رحم نکنی.نهایتا میتونی ارفاق قائل شی ده تومن بگیری

من جات بودم اون شش تومنم ازش میگرفتم بعد که همشو داد میبردم مینداختم تو صورتش اون شش تومنو.بقیشو میزدم به جیب.بگیریااااا نگیری دیگه نی نی سایت نیا که میخوریمت

Kiziim
من اگه بودم هم ۱۴ تومن میگرفتم هم۶تومنی ک میگی برای توهین بریدن تایادبگیره رفتارشو عوضکنه بعدم دروغم ...

اون ۶تومن توهین ک تو جیب دولت میره ولی دیه رو کامل میگیرم

ببین من خودم خیلی بدم میاد یکی تا وقتی گرمه هر چی از دهنش میاد بگه بعدش دستش به جایی بند نیست موش بشه اتفاقا اینجور ادما باید ادب بشن استخاره هم که کردی اتفاقا برو بگیر دیه اتو تهش اینه براش قسط میبندن 4 ماه فرصت داشت برای عذر خواهی کم نیست اصلا

اخه این نداره نهایتا قسط بندیش میکنن اگه پای پزشک وسط بود حتما تا قرون آخرشو میگرفتم ولی از این دلم ...

چرا نداره با کارت ملیش دولت استعلام میگیره پولاش رو میشه ۴ماه دوندگی کردی که حالا بگزری!!!!

2706