2752
2734
عنوان

گفت دیه تو میندازم جلوت، توروخدا بگین ببخشم یا ادامه بدم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 56270 بازدید | 1197 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

من نفهمیدم چه ربطی به اپراتور داشت،دیه رو باید دکتر میداد!!

چرا ذکتر؟ وقتی اپراتور سوزونده و.توهین کرده البته دکترم مقصره که شخصی ک مدرک و مهارت نداره استخدام کرده

2731
نمیدونم بخدا از عذاب وجدان دارم دیونه میشم دلم راضی نمیشه ازش بگیرم اخه این نداره نهایتا قسط بندیش م ...

بگیر دیه ت رو خرج خودت کن ۱۴ میلیون چیزی نیست پول یه ماه درامدشه

✅ ✅ دنیا اساسش جمله بر آلاکلنگ است ** گاهی به دستت تیشه گاهی هم کلنگ است ** هرگز مکن تخریب وقتی زور داری ** دریا عزیز من فقط جای نهنگ است ** بیرون مرو چیزی نمی یابی عزیزم ** کن در درون خود سفر چون وقت تنگ است ** در باغ جز نظم و نظام خشک چیزی ** حاکم نمیباشد کجا جای ‍ پلنگ است ** جنگل حریم اقتدار است و صلابت ** هر چیز میبینی به جای خود قشنگ است ** لازم شود گاهی علف باشی الف نه ** آنچه از او روغن نمیگیرند سنگ است ** عادل تو فهمیدی که هستی هست بازی ** هر کس در این بازی نشد وارد زرنگ است

اه چقد ساده ای تصمیمت رو هم گرفتی دیگه تاپیک زدنت چی بود هرکی هر نظری میده میگی دلم میسوزه عذاب وجدان دارم

کاربران آقا به هیچ عنوان من رو لایک و ریپلایی نکنید...الهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری(س) توروخدا برای ظهور آقاجانمون دعا کنید صلوات بفرستید..هرکس به سهم خودش زمینه ظهور رو فراهم کنه ظهور نزدیک است انشالله🌷🌷🌷❤
اره

کاش از دکتره هم کنار اپراتور شکایت میکردی..

من خودم واسه شکایت رفتم

خیلی سخت و خسته کنندس

بارها پشیمون شدم و دلم میخواس بقیه راهو ادامه ندم

جز  اسی  کسی منو ریپ نزنه
2706