2733
2734
عنوان

گفت دیه تو میندازم جلوت، توروخدا بگین ببخشم یا ادامه بدم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 56189 بازدید | 1197 پست
بله عزیزم، میتونه شکایت کنه.  باید بیمه داشتن وگرنه کارشون غیرقانونیه و اپراتور میتونه بابت ...

نه دستگاه مال خودش نبوده الان اپراتور بابت چی شکایت کنه اینکه بیمه اش نکردن یا اینکه تحت نظارت پزشک بوده ولی مسئولیتی قبول نکرده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

لعنت بهشون واقعا چون من اول خواستم از پزشک شکایت کنم رفتم نظام پزشکی و متاسفانه پرونده تشکیل ندادن گ ...

بنظرم همون هزینه درمانت و رفت امدت رو بگیری خیلی خوبه.... اگر هدفت پوله که باید همش رو بگیری ...اما اگر هدفت اینه که ادب بشه که مطمعن باش شده چه بگیری چه نگیری عبرت شده براش ... ببین هدفت چیه.... به حرفای بعضی کاربرای کم سن سال بی تجربه هم گوش نده که فقط دنبال پولن

ای خدا منم میترسم رضایت بذم اخرش بفهمم اخراج اپراتور الکی بوده

کاری نداشته باش. قانون تعیین کرده. دوستت آنقدر ارزش داشته دیه هم برای رعایت قوانین وضع شده هرکس نگیره به طرف در تکرار اشتباهش کمک کرده

2731
اخه قبلا سرکار بوده الان بیکاره

چقدر شما ساده ای... یعنی فکر میکنی یه ذره پس انداز نداره....؟ فکر میکنی الان محتاج نون شبشه ؟🤦🏻‍♀️ 

اون وقت و استرسی که گذاشتی واسه رفت و آمد به دادگاه ارزش نداشت؟ 

واقعا آدما رو نشناختی..... اون الان فقط زورش میاد این پولی که میتونه خرج لوازم آرایش و ترمیم کاشتش بکنه بده به شما... همین... واسه همین برات مظلوم نمایی میکنه. 14 تومن الان پولی نیست که... 

بنظرم همون هزینه درمانت و رفت امدت رو بگیری خیلی خوبه.... اگر هدفت پوله که باید همش رو بگیری ...اما ...

هدفم هم ادب بود هم اینکه هزینه درمانمو بگیرم، نصف دیه بگیرم کافیه دیگه بقیشو نمیخوام

اخه قبلا سرکار بوده الان بیکاره

نگران نباشید کسی که بخواد به خودش برسه زیرسنگم باشه راحت جور میکنه عزیزم اینو گفتم بدونیدکه اون نمیخواد پول شمارو بده زورش میاد، میگه چرا بدم به اون وقتی چندماه دیگه باید برای تزریق ژلم پول بدم، نگران نباشید مارهفت خطی هستند که نگو، نمی دونم شما کجا زندگی میکنید ولی من تهرانم یعنی نمیدونی چطور تلبکار میکنند آدمو وقتی دروغشون رو میشه یا گندی میزنند تازه اونا از ما تلبکار میشن این بده

عشق در یک کلام همسرم و دوتا بچه هام 😍😍😍
دیگه خود دانی  چهارده تومن اخه بنظرت میخای چکارش کنی  ببین اگر تونستی از طمع پول بگذری پس ...

پوله برام مهم نیس بابت توهین هاشون خیلی اذیت شدم و پروسه شکایت. 

الانم اگه پزشک بود همشو میگرفتم ولی ار این دلم نمیاد همون هزینه درمان رو میگیزم

چقدر شما ساده ای... یعنی فکر میکنی یه ذره پس انداز نداره....؟ فکر میکنی الان محتاج نون شبشه ؟🤦🏻‍♀️ ...

نمیدونم واقعا ممکنه همشو خرج قر و فرش کرده و واقعا الان نداره

بنظرم همون هزینه درمانت و رفت امدت رو بگیری خیلی خوبه.... اگر هدفت پوله که باید همش رو بگیری ...اما ...

ماهانه کم سن وسالیم ونه دنبال پول دنبال اینیم که کسی که تواین کاره دقت ومهارتشو ببره بالا مسئولیت پذیر باشه فکر نکنه مردم بی سوادن وبگن مشکل ازشما وپوستتونه وفکر کنن زرنگن نه! شده یه هزینه ۱۴ تومنیم بده درس عبرت درست حسابی بشه براش

نگران نباشید کسی که بخواد به خودش برسه زیرسنگم باشه راحت جور میکنه عزیزم اینو گفتم بدونیدکه اون نمیخ ...

نمیدونم میگم شاید هرچی داشته خرج قر و فرش کرده و الان هیچی نداره بیکارم شده

2706