2733
2734

مامانیم خیلی مغروره و کم احساسشو بیان میکنه بیشتر سعی میکنه با کاراش نشون بده

سرم تو گوشی بود هنذفریم تو گوشیم داشت با  گوشی ور میرف یهو پاشد اومد گف زهرا زهرا بیا این کلیپو ببین اصن از این عادتا نداشت نشونم بده نگا کردم کلیپه میگف اگه یه موجود نبود کل عروسکای دنیا یتیم میشدن اونم دختره زیباترین لبخند خدا روزت مبارک  گلبم اکلیلی شد لبخند ب لبم اومد دستشو بوس کردم گفتم قربوننن تو برممم من:) خدا این خدای روی زمینو ک برام افریدی برام نگه دار ک خودت میدونی کل دلخوشی منه❤:) عاشقتم مامان

کاربر قدیمی 👐 🙆هرچقدرم بد بشم من هنوز  دارم درس جلوی تو پاس میکنم🖎 هر آشنایی غریب است :) 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
دمش گرم اما یکم دیر اقدام نکرده؟

فدای سرش 

همینکه اون کلیپ قشنگو دید یاد من افتاد و نشونم داد و قلبم اکلیلی شد کلیه برام

متنش براش قشنگ بود ب اخرش توجه نکرده بود

🙃💛

کاربر قدیمی 👐 🙆هرچقدرم بد بشم من هنوز  دارم درس جلوی تو پاس میکنم🖎 هر آشنایی غریب است :) 
مامان من برام رفته بود یه فلاسک کوچولو کیوت خریده بود (چون عاشق چایی ام میدونه)سرکار میره خودش نبود ...

وای خداااا😍 دوررر سر مامانا بگردم اینقدررر کیوتن🙂آخه ما اونارو نداشتیم چ میکردیم

توام مث من سر چیزای کوچیک اینقدر  ذوق میکنی ب مرز تشنج میرسی؟🙂😆