2733
2734

من ماجرای دعوا رو میگم بهتون ممنون میشم راهنمایی کنید 🙏🏻

چند وقت پیش من و همسرم ساعت یک شب یه دعوای خیلی شدید و بدی داشتیم... جوری که دوتا لیوان شکستیم و صدامون هم خیلی بالا گرفت ... اینم بگم که من شهر غریبم و از خانوادم دورم ... توی این دعوا همسرم یهو گوشیشو برداشت و رفت توی لیست تماس هاش ... من حدس زدم که میخواد مثل دفعات قبل به مادرش یا مادرم زنگ بزنه ... من پیش دستی کردم و به مادرش زنگ زدم ... با گریه گفتم که من الان میام خونتون ...

میدونم خیلی اشتباه کردم که زنگ زدم بهشون اون وقت شب ولی من اونقدری ناراحت و عصبی شده بودم که حتی حواسم به ساعت نبود ... فقط دنبال جایی بودم که بهش پناه ببرم ... خیلی شب بدی بود ...

نمیتونید بفهمید که اون شب چه جنونی همسرمو گرفته بود ... طوری بود که من واقعا دیگه قیدشو زدم همون لحظه ...

بعدش که به مادر شوهرم زنگ زدم صدای همسرم خیلی بلند تر شدو من بدون حرفی قطع کردم ...

بعدش هر چه قدر زنگ زدن جواب ندادم ...

تا اینکه به همسرم زنگ زدن ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

دیدم جلوی خودم پای گوشی داره برای باباش ماجرا رو چیز دیگه ای تعریف می‌کنه ... بعدش که گوشی رو قطع کرد من از اتاق میخواستم برم بیرون منو هول داد و گفت دست به هیچی نمی‌زنی بیان ببینن لیوان ها شکسته ...

بعدشم توی صورتم زل زدو گفت تو دیگه ب درد من نمیخوری برو ‌...

من از این حرف خیلی ناراحت شدم و با خودم گفتم الان اگه پدر و مادرش هم بیان اینجا دیگه کاری واسه ما نمیتونن کنن... چون همسرم همه چی رو طوری تعریف می‌کنه که به نفع خودش تموم میشه ...

وسایلمو جمع کردم و با اینکه همسرم دید دارم میرم جلومو نگرفت ...

ساعت یک شب رفتم ترمینال و راهی شهرمون شدم ...

اینم بگم که من واقعا عروس بدی نیستم و هر وقتی ناراحتی یا دعوایی بین همسرم و خانوادش پیش اومده دستشو گرفتم و بردم واسه آشتی و هیچ وقت همسرمو پر نکردم و همیشه گفتم به خانوادت باید احترام بذاری ...

بعدش که رسیدم شهرمون مادرش زنگ زد به مامانم 

دیدم جلوی خودم پای گوشی داره برای باباش ماجرا رو چیز دیگه ای تعریف می‌کنه ... بعدش که گوشی رو قطع کر ...

چرا اینقدر زود ازدواج کردی 

واقعا نمی‌دونستی تو این شرایط مادر شوهرت طرف پسرشع

2706