2752
2734

عشق همسایه ی من

عشق دیر و دورم🖤🙃

کاش میشد جای پایت را به هنگام رفتن بوسید..

میدونی چقدر توی همین پشت بو منتظرت بودم توی این ده سال؟

میدونی دبیرستان که یودم توی همین پشت بوم درس خوندم؟توی سرما گرما بارون..که اگ اومدی جلوی پنجره  ببینمت..

میدونی به خاطر حرفای تو قید رتبه ی کنکورمو زدم و نرفتم تبریز مامایی بخونم؟می دونی فقط واسه اینکه از تو دور نشم اومدم همین آزاد خودمون؟

میدونی همیشه نیم ساعت دیر تر میرفتم مدرسه که گل روی تورو ببینم وقتی میری دانشگا؟

میدونی بعد از فارغ التحصیلی و لیسانسم هر روز شش ساعت مسیر رفت و برگشت رو میرفتم و میومدم که نیم ساعت بیایم شهری ک تو خدمت میکنی؟جلوی پادگان؟چقدر لباس فرم سربازی بهت میومد ماشالله🖤🙃چرا یه بارم ندیدی منو؟من که اون وقتا ماشین نداشتم کز میکردم روی جدول جلو پادگان 

اینهمه رفتی و اومدی ..ندیدی منو؟

عزیز دلم میدونی بعدترها ک برگشتی من عمدا اومدم آموزشگامو اوردم روبروی پاساژ؟کرایه ش برام دو برابر درامدم بود ولی خب پنجره ش دقیقا روبروی پاساژ بود..

چرا پیگیر نشدی ببینی کیه ک هر سال تولدت برات گل میفرسته..؟؟؟نمیدونستی منم؟؟

قشنگ من نمیدونی امروز که از نارین شنیدم مامانت توی در و همسایه گفته دختر برات پسند کرده چطووور تموم دنیا و این ده سال روی سرم آوار شد..

مبارکت باشه..حلالت باشه🖤

نتیجه میگیدیم واسه هیچکس جلوی پیشرفت خودمونو نگیریم

و فقط به فکر خودمون باشیم

به نام کاربری دقت نمیکنم😑‌نظر شخصی منه حمله نکنید هرکی یه نظری داره مجبور نیستید ک با نظرات من زندگی کنید😶‍🌫️😮‍💨متاسفانه تند مینوستم و حواسم به کلمات نیس 🌱💖 آن شب که دلی بود به میخانه نشستیم آن توبه صد ساله به پیمانه شکستیم از آتش دوزخ نهراسیم که آن شب ما توبه شکستیم ولی دل نشکستیم🤍.{ارنی کسی بگوید که ترا ندیده باشد ، تو که با منی همیشه، چه " تری " چه " لن ترانی "💜} من خدا رو دیدم ، تو تمام لحظه های زندگیم خدا بود حتی موقعی که من ازش غافل بودم اون بغلم کرد🥺❤️🌱  بایه چشمک دوباره منو زنده کن ستاره ، نزار از نفس بیوفتم تویی تنها راه چاره🥲✨️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

خدا بهت صبر بدههه

خیلی دردهههه

خیلی

به نام کاربری دقت نمیکنم😑‌نظر شخصی منه حمله نکنید هرکی یه نظری داره مجبور نیستید ک با نظرات من زندگی کنید😶‍🌫️😮‍💨متاسفانه تند مینوستم و حواسم به کلمات نیس 🌱💖 آن شب که دلی بود به میخانه نشستیم آن توبه صد ساله به پیمانه شکستیم از آتش دوزخ نهراسیم که آن شب ما توبه شکستیم ولی دل نشکستیم🤍.{ارنی کسی بگوید که ترا ندیده باشد ، تو که با منی همیشه، چه " تری " چه " لن ترانی "💜} من خدا رو دیدم ، تو تمام لحظه های زندگیم خدا بود حتی موقعی که من ازش غافل بودم اون بغلم کرد🥺❤️🌱  بایه چشمک دوباره منو زنده کن ستاره ، نزار از نفس بیوفتم تویی تنها راه چاره🥲✨️

درکت میکنم با این حال ک من ۹ سال باهاش بودمو ی شب یاعت ۱۲ شب گفتن خبر جدید..چون فامیلیم.گفتن فلانی رو دادن ب فلانی...خونه دور سرم چرخید.ماه هاست شبو روز التماس خدا ک معجزه کنه

دعا میکنی بش برسم؟ خیلی سختی کشیدم بخاطرش..یه صلوات برام بفرس   دعا کن اگ ازدواج کرد هیچوقت اپن روز منی نباشه تو این دنیا .چون مجبورم با خنده و شادی برم عروسیش نمیشه نرم ...خیلی بده دعام کن .خدایا امام زمان معجزه کنین برام😓لعنت ب اونشب ک تاصبح گریه میکردم😓دیدی فراموش نشدی عشقم...امام رضااااا تورو ب خدا کمکم کن دست تو دستش بیام حرمت 

یه بار پیام بده بهش حرف دلت بزن

می ارزه.. 💔

+از شیطان پرسیدن در طول هفته چیکار میکنی؟ _گفتش دو روز آمریکا درس میدم.. بعد یه روزم انگلیس درس میدم.. یه چهار روزم میام ایران واسه ادامه تحصیل 😂✋🏻

منم ازاین حماقت ها وخریت ها زیاد کردم عمرمو حروم کردم نترس توتنها نیستی

تلخ ترین خداحافظی فشردن دستان بی جان پدرم وپسرعموی 15ساله ام بود...🖤 💔...پدر عزیزم دوستت دارم وهمیشه بیادت هستم 💔 🖤
2706