2733
2734

میترسم گند بزنم تو کارا ، میترسم خنگ شم نتونم هیچی یاد بگیرم 

اینکه سطح شغلیم پایین تر از همه اس حس بدی میده بهم ، انگار قراره همه با تحقیر نگام کنن ، و اینکه من تو برخورد با اقایون هم جداگانه استرس میگیرم چیکار کنم 

لطفا اگر راه حلی دارید بگین خیلی حالم بده 

رشته ام حسابداریه و لیسانس دارم در حد تئوری خوبم ، معدلم هم خوب بوده ولی واقعا استرس دارم تو بخش حسابداری شرکت مدیرمون یه اقاست و ارشدمون یه خانمه و یه خانم و یه اقا هم حسابدار ساده هستند 

هوووف چیکار کنم مثلا موقع مهار خجالت میکشم حتی جلوشون چیزی بخورم یا غذا گرم کنم و اینا 

به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت ... غصه هم می گذرد ( سهراب سپهری )
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

این حسا طبیعیه عزیزم چون تازه داری وارد بازارکار میشی ٫ اما ضعف از خودت نشون نده و با اعتماد به نفس کارات رو انجام بده و سعی کن اصلا هول نشی و آروم باشی 

به مرور درست میشه این ترس و استرست

هیچی نترس اتفاقاتایپکشوزدم اگه میخوای کاری شروع کنی بترسی مغزتم باورمیکنه توترسوهستی پس نترس بروجلوآقایونم نمی‌خوان بخورنت موزی نباش سرزبون دارباش زیادم باکسی صمیمی نشو

تا یه ماه هیچی ، بعدش گفت دوباره صحبت میکنیم 

منم تازه کارآموزی معلمی تموم شد و قبولم کردن وای حقوق ام سال اول بسیار بسیار کمه

استرس نداشته باش،حتیذخجالت می‌کشی هم وانمود کن اعتماد به نفس داری

کم کم عادت میکنی

پس من چی بگم که وسط ۲۰ تا اقا کار میکنم و همکار خانم هم ندارم...

همه اول کار هیچی بلد نیستن. اصلا نگران نباش و هرچی سوال داری بپرس و هرجا فکر میکنی یادداشت برداری کن، زود یاد میگیری

من خودم در شرایط استرس زا، فقط با آیات قرآن و صلوات، آرامش پیدا می کنم. 

چهار قل و آیه الکرسی بخون همیشه. 

به دعای خیر همه ی شما نی نی سایتی ها محتاجم و سپاسگزارم اگر برای حل مشکلاتم صلوات بفرستید.   
منم تازه کارآموزی معلمی تموم شد و قبولم کردن وای حقوق ام سال اول بسیار بسیار کمه استرس نداشته باش،ح ...

بخشید عزیزم معذرت میخام واقعا این سوال شخصیرو میپرسم میشه اگه دوست دارید بگید حقوقتون تو چه رنجیه منم خیلی به معلمی دارم فکر میکنم 

life is too short to love you only in one , I promise to look for you in the next life 💜
بخشید عزیزم معذرت میخام واقعا این سوال شخصیرو میپرسم میشه اگه دوست دارید بگید حقوقتون تو چه رنجیه من ...

اگه بگم خندت میگیره

یه تومن

ولی گفته سال بعد افزایش میده چون سال اول کارآموزی 

سه ساعت روزانه کاره

اگه بگم خندت میگیره یه تومن ولی گفته سال بعد افزایش میده چون سال اول کارآموزی  سه ساعت روزان ...

مرسی عزیزم که پاسخ دادی

واقعا کمه اصلا فکرشم نمیکردم🥲☹

life is too short to love you only in one , I promise to look for you in the next life 💜
2706