2733
2734
عنوان

از خانواده ی همسرم بدم میاد چن ساله

412 بازدید | 21 پست

خانوما

از خانواده ی همسرم پدرشوهرم مادرشوهرم ازشون متنفرم یِ جوری بدم میاد

ی چیزی میگن نمیخام با حرف اونا انجام بدم حتی اون چیزی ک من میخاستمم اگ بگن عیدشو میزنم ک حرف اونا نباش نگن با حرف من انجام داد

ازشون دور میشم ی جوری ک نمیخام ببینمشون

چندشم میشه بخدا چن ساله دست خودمم نیس

ولی مادرم گیر داده سیاست داشته باش بکش ب خودت

جاریه بزرگترم فقط دوس داره خانواده هنسرش اونو بخان

ولی من بدم میاداز خامواده ی همسرم فقط میگن ی جوری دور باشم دیگ نیبینمشون

خیلی دلم میخواست الان پیش خانوادم کانادا باشم حیف که اونام اینجان  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
حتما بدی زیاد کردن ک اینطور شدی

هم بدی هم خوبی ولی در حق جاریم ک اونکارو کردن ولی باز ی جوری میکشه به خودش باهاشون خوبه در حق من اونکارو نکردن ولی من ازشون دور میشم بدم میاد

بی دلیل ؟

من خ با مادر شوهرم بحث داریم تو ی خونه ایم ولی خوب کارای خوبم انجام میده همش که بدی نمیکنه ک من از هیچ ادمی متنفر نمیشم کلا ادم لجبازی نیسم اگر کسی پیشنهادم بده اگر به نفعم باشه حتی اگر دشمنمم باشه گوش میدم بهش

من با خنده جوابشونو میدم

من نمیخام ببینمشون در حق جاریم اونقدر اذیتش کردن ولی جاریم به خودش میکشه باهاشون خوبه ولی در حق من کاریم نکردن ولی من نمیخامشون

بی دلیل ؟ من خ با مادر شوهرم بحث داریم تو ی خونه ایم ولی خوب کارای خوبم انجام میده همش که بدی نمیکن ...

جاریم خب اونقدر اذیتشون کردن ولی جاریم به خودش میکشه باهاشون خوبه خوبی میکنه ولی اونجوریم با من کاری نکردن ولی من ازشون مبخام دور باشم بدم میاد

اره خوبی بدی هم دارن 

هم بدی هم خوبی ولی در حق جاریم ک اونکارو کردن ولی باز ی جوری میکشه به خودش باهاشون خوبه در حق من اون ...

اون جاریت سیاست داره و می‌تونه نقش بازی کنه...توام تلاش کن.چیزی میگن بگو چشم اما انجام نده

جاریم خب اونقدر اذیتشون کردن ولی جاریم به خودش میکشه باهاشون خوبه خوبی میکنه ولی اونجوریم با من کاری ...

متوجه نشدم با جاریت بدن ولی اون باشون خوبه؟

جاریت مدل منه🤣🤣🤣ناراحت نمیشه زیاد از ادما

2706