2733
2734
عنوان

مامانم زنگ زد که آبروم بردی

| مشاهده متن کامل بحث + 2517 بازدید | 73 پست
بمیرم برا دل خودت... کاش مامانت میگفت عزیز دلم بیا جات رو سرمونه اون نامردو ول کنو بیا😓 برات صلو ...

مرسی عزیزم ❣️ ولی همه بهم پشت کردن جوری رفتار کردن که هرکه ندونه من مقصر هستم 

به یاد خندهای پدرم گریه میکنم 🥹هیچ وقت لحظه جون دادنت که مرا بوسیدی فراموش نمیکنم 😔به یاد بهترین پدر دنیا فاتحه صلوات 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چه موقعیت غمگینی دلم گرف واقعا هیچ راه پس و پیشی نداری ولی تقرییا مطمئنم اگر اون زنه بچه بیاره تورو ...

کجا برم آبجی جایی ندارم 

به یاد خندهای پدرم گریه میکنم 🥹هیچ وقت لحظه جون دادنت که مرا بوسیدی فراموش نمیکنم 😔به یاد بهترین پدر دنیا فاتحه صلوات 
2731
شوهرت زن گرفت؟

هنوز نه ولی خوب با ینفر هست ولی هنوز ازدواج نکرده 

حالا شوهرت مطمنه اون یکی زنه باردار میشه

نمیدونم بخدا 

نمیدونم بخدا 

شاید مشکل از خودش باشه پسره بی ادب 

هر کس به اخلاق گندی داره دیگه ولش کن مهم ذهن خوومه که اروم و خالی باسه اینقد فکر و خیال میکنم فردا سکته کنم ببفتم کی میاد یه لبوان اب بده دستم والا
شاید مشکل از خودش باشه پسره بی ادب 

نه عزیزم مشکل از منه

منم یه روز تو موقعیت تو بودم شوهرم و خانوادم و خانواده شوهرم و شوهرم اذیتم میکردن و خانواده شوهرم اذیتم میکردن تا برم طلاق بگیرم 

من سقط مکرر بودم تا اینکه یهوو بتردارشدم و بچه دار شدم اما همچنان همشون اذیتم میکنن

2706