2733
2734
عنوان

چرا شوهرم منو نمیخواد؟ با این همه وجنات

| مشاهده متن کامل بحث + 6487 بازدید | 191 پست
اره     فقط دوست دارم سر عقل بیاد و اونم  مثل من غصه بخوره

ببین یه جریانی برات بگم 

فردی رو میشناسم بیست سال باورت میشه بیست سال با خانومش بدرفتاری میکرد جوری که زنه میگفت من با تو حتی تا سر خیابون هم نمیام و نمیرفت اقاهه تنها یا با بچه ها میرفت سفر،  سفرشون جدا شده بود یه سفره میذاشت واسه شوهرش خودشم رو میز اشپزخونه غذاشو میخورد، یعنی مرده با اخلاقش حرف زدنش دل ادمو میزد خستگی تو جون ادم میموند،  اینهمه از صبح سرپا خرید برو بیا به بچه ها رسیدگی کن،  بعد که مرده میومد میگفت مگه چیکار کردی هیچی برو زن های مردم ببین فلانن فلانن بچه های ما هیچی نشدن 

شده بود یه زن افسرده که موقع تمیز کردن خونه فقط گریه میکرد،  زد و خانومه مریض شد و فوت کرد اقاهه از زندگی افتاد تا ده سال بعدش میگفت این ده سال تو جهنم هستم کاش من میمردم هیچکس زن ادم نمیشه و هر وقت که ما رو میدید میگفت هر جی خانوم بگه من پشیمونم کاش نمیکردم کاش تا زنده ایم قدر همو بدونیم 

اینا حرف های اون اقا بود

جواب سوالاتت اینه که خودت رو زیادی بی ارزش کردی

ذات خیلی از مردم این طوریه که کسی که خیلی براشون فدا کاری میکنن رو اول از همه میندازن دور

شما بیش از حد مطيع بودین براش 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شاید مثل همسر سابقم دعاش کردن دلش به زندگی گرم نباشه همسرت خرج پدرومادرش و میده؟

اره   

با حقوق من و خودش  خیلی  پیشرفت مالی کردم  

هم خودس و هم خانوادش

🚫🚫🚫لطفا لایک نکنید 🚫🚫🚫

ببخشید عزیزم ولی واااقعا شما مقصری...بخدا خودت مقصری....از همه چیت گذشتی و این باعث شد بی ارزش بشی...دنبال هر قانونی بگردی همسن چیزی ک من بت گفتم رو میگه...و دیگم درست نمیشه این‌مرد چون براش شکسته شدی...ولش کن و برو می زندگیت و سعی کن مهر طلب نباشی...سعی کن این کارایی ک کردی رو دیگه نکنی واس کسی...اونموقع ببین چقد باارزش میشی ک همه سمتت میان

فقط 17 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2731
هیچ  وقت دیدی  پشیمون بشم  خیلی نازاحتم   فقط دیدن پشیمونیشون دلم رو اروم ...

ان شاالله که مثل چی پشیمون بشه

«چگونه می توان مُرد در حالی که هیچ کس زنده بودن شما را نمی فهمد» 

عزیزم تو خودت فراموش کردی که یه زنی!!!

باید گاهی ناز کنی!باید گاهی کار نکنی!تو خودتو تبدیل کردی به خدمتکار خونه ی مامانش خب معلومه اون خدمتکار نمیخواد زن میخواد

کی گفته فداکاری و محبت بیش از حد ادمو عزیز میکنه؟!نه اتفاقا از یه حدی بگذری میشه وظیفه که شما اون حدو گذروندی

وظیفت شده که حقوقتو تقدیمش کنی

وظیفت شده که خونه مامانش هرهفته بری و کار کنی

حتی برای خانوادشم همین دیدگاهو به وجود اوردی

وقتی خودت برای خودت هیچوقت ارزش قائل نبودی این توقع رو از دیگرانم نداشته باش

وقتی لایق یه نعمتی نباشی.. کاینات ازت میگیرتش  و همسر شما لایق این نعمت نبوده ..و کاینات اازش ...

چه قشنگ گفتی ، من اینو بارها دیدم توی زندگیم ، همون شعر  کفر نعمت از کفت بیرون کند 

عاشقتم خدای خوبم. مرسی که هستی  و خدایی میکنی                                  
اره اره   الان اعتماد  ب نفسم بهتر شده،‌ خودمم برهمین نتیجه رسیدم  ولی عقلش کجاست&n ...

نفهمه بابا ب درک

نفر بعدی ک اومد تو زندگیش میفهمونه بهش

مگه تو مسول درک و فهم دیگرانی

اره عزیزم  بابامم همینو میگه ، بارها بهش گفته احمق  دختر  من  نوکرت بوده   ...

بعضی از مردها هوش کمی دارند در واقع خنگ هستند،فکر کردن چه خبره بعد از طلاق حلوا حلواشون می کنن،مهریه را حتما بگیر و بره به درک

هیشکی نیست  نظر بده 🥲

سرکار میری کارتت دست اونه؟

از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                                                                            
2706