2752
2734
عنوان

چرا شوهرم منو نمیخواد؟ با این همه وجنات

| مشاهده متن کامل بحث + 6487 بازدید | 191 پست

چقدر مسخره س لحنت

واضحه داری داستان سرایی میکنی

⁦مزاحم نشو👈👈👈☀️⁩!!!!⁦☀️⁩ جز استارتر کسی منو ریپلای نکنه....من مخاطبم فقط استارتره...⁦☀️⁩مزاحم نشید لطفا👉👉👉👉👉نی نی سایت فضای عجیبی است که در آن واژه   روشنفکری فحش حساب میشه !!!!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

به کتفت 

بذا گمشه بره

در من، مریم امیرجلالی پریود شده.‌...................مرز در عقل و جنون باریک است، کفر و ایمان چه به هم نزدیک است، عشق هم در دل ما سردرگم، مثل ویرانی و بهت مردم..
اخه همه همین ک نیستن  اینطوری  باشه  هیچ کس  نباید خوبی کنه در حق بقیه

نگفتم خوبی نکن گفتم خوبی باید اندازه داشته باشه ، در مورد فامیل شوهر باید وقتی اونا یه خوبی به تو کردن تو هم یه خوبی به اندازه همون بهشون بکنی

دهن بین و بی اراده هم هست ؟ نگاهش به دهن  خونواده شه ؟ یا نه ؟

اره خیلی ،    جالبه برام  خانوادش هم   این همه محبت منو نمیخوان  ،  محبت هایی ک من بهشون کردم هیچ عروسی  انجام نمیداد

ولی توی دادگاه قبلی  پشیمونی رو توی چشماش میدیدم  

یکم دلم  اروم گرفت 

🚫🚫🚫لطفا لایک نکنید 🚫🚫🚫
عزیزم به اینا نمیگن وجنات میگن سادگی و کلفتی که زیادی بوده و دلشو زده

بله 😑

کلفتی نیست   نمیخاستم زندگیم  خراب شه  

نمیدونستم بدتر میشه

🚫🚫🚫لطفا لایک نکنید 🚫🚫🚫
اره     فقط دوست دارم سر عقل بیاد و اونم  مثل من غصه بخوره

ببین خدا هم اینجور آدما رو رها میکنه 

حتی ارزش نداره بخوای یه لحظه به این فکر کنی که حالا غصه بخوره یا نخوره اصلا به درک 

وقتتو تلف نکن احساست رو هم واسه این هدر نده 

بچسب به زندگیت بیخیالش بشو

2706