2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

الهیه چی؟اونجام بارون میاد؟

بارون که الان نمیاد، ولی سیل کلآ یک نقطه شهر اومده که یک کوچه و بلوار و میدونی که چسبیدن بهم و باز چسبیدن به کوه و رودخونه سیل از همونجا اومده تا رسیده میدونش و تمام. کل شهر که سیل نیومده. فقط همون یک خیابون که متآسفانه پایین  شهر هم هست طفلکا کلی خسارت دیدن

بارون که الان نمیاد، ولی سیل کلآ یک نقطه شهر اومده که یک کوچه و بلوار و میدونی که چسبیدن بهم و باز چ ...

نگران داداشمم

کشش ندارم خوب بودنمو اثبات کنم ترجیح میدم برن تجربه کنن و برگردن 😏(تیکه های خاص)
2731
نگران داداشمم

نه عزیزم مگه تماس نگرفتی باهاش؟؟ اون منطقه سیدی و بلوار نماز و میدون انقلاب دقیقا چسبیدن بهم و از اون طرف به کوه و رودخونه .. متآسفانه همون یک خیابون اومد که چند نفر و اسیر کرد. 

نه عزیزم مگه تماس نگرفتی باهاش؟؟ اون منطقه سیدی و بلوار نماز و میدون انقلاب دقیقا چسبیدن بهم و از او ...

دیروز حرف زدیم خوب بود ولی امروز هنوز حرف نزدیم

کشش ندارم خوب بودنمو اثبات کنم ترجیح میدم برن تجربه کنن و برگردن 😏(تیکه های خاص)