2733
2734
عنوان

تفاوت دختر خوشگل و زشت

| مشاهده متن کامل بحث + 1702 بازدید | 110 پست
عالیی بعد اینکه رفتارت با دخترای به قول خودت* خوشگل چجوریه بهشون حسودی میکنی؟یا با همه ی دخترا مثل ه ...

آره اینطوری که تو میگی که هست یعنی کلا خانواده آرومی هستیم و بابام هم منو و هم داداشم خیلی آروم و سر به زیر و مظلوم تربیت کرده متاسفانه و اینم شرایط منو بدتر کرده 

نه بهشون حسودی نمیکنم ولی حسرت میخورم گاهی که میبینم زودتر از من ازدواج میکنن ولی اینطوری نیستم که بخوام اذیتشون کنم و یا باهاشون بدرفتاری کنم با همه خوبم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خداوکیلی فازتون چیه 

الان یکی پیش خودش احساس زشتی کنه و حس خوبی به بدن خودش نداشته باشه میدونید وقتی تاپیک شما رو ببینه چقدر از خودش بیزار میشه؟ 

فکر نمیکردم تو سال ۱۴۰۳ هنوز فکر کنن ازدواج فقط وابسته به خوشگلیه

اینجا بودن بهم این فرصتو داد که خودم باشم 
پسر قد کوتاه به چه قدی میگی و تعریفت از دختر خوشگل چیه؟

پسر قد کوتاه قد زیر 170 هست اصولا 

دختر خوشگل هم دختری هست که پوست سفید و صاف چشم درشت چهره ملیح و دخترونه داشته باشه همینایی که می‌بینیم و بهشون میگیم خوشگل دیگه 

2731
پسر قد کوتاه قد زیر 170 هست اصولا  دختر خوشگل هم دختری هست که پوست سفید و صاف چشم درشت چهره مل ...

مرسی عزیزم ولی تعریفتو از زیبائی عوض کننن حتما تو حست نسبت به خودت تو ناخوداگاهت تاثیر میذاره و رفتار دیگران رو تا حدی باهات مشخص میکنه باوررررررررر کن

میشه واسه چیزایی ک میخوام کلی انرژی مثبت بفرستین یا دعا کنین معدلم ۱۸.۳۵ بشه و نفر دوم شم🤍🌱
خداوکیلی فازتون چیه  الان یکی پیش خودش احساس زشتی کنه و حس خوبی به بدن خودش نداشته باشه میدونی ...

کسی که اینطوری باشه یعنی این حس بد رو مدام داره با خودش هر روز تحمل میکنه 

کسی هم که دیدگاهش مثل من نباشه با دیدن تاپیک من اذیت نمیشه 

2706