2733
2734
عنوان

پشت سر دیگران حرف زدن

91 بازدید | 9 پست

دوستان من تو دوران نامزدی هستم و یه از زمانی که خواستگاری شد هر وقت مادر پسر میاد خونمون هی به مادرم میگه چرا خوشحال نیس، چرا اخلاق نداره چرا و ..با اینکه ساید منظور بد نداشته باشه ولی واقعا این حرف ها اذیتم میکنه(با اینکه تو ارتباط گرفتن با دیگران ضعیفم و میدونم مشکل دارم ولی واقعا بدم میاد یکی اینشکلی بهم بگه) نظرتون چیه واقعا مشکل از منه یا خودشون ؟

حتی پسره بهم گفت اخلاقتو دوست ندارم خیلی بهم برخورد با اینکه نه فحش میدم نه چیزی فقط چون عاشقونه حرف نمیزنیم اینو گفت واقعا میخواستم بهش بگم خوشت نمیاد برو تمومش کن

برید مشاوره باهم 

اگه باب میل هم نیستین تمومش کن 

چون که خدا همه چیز را دید‌ و کاری نکرد...من یه سوال دارم از اون بالایی؟واس حاطره چی آفریدی؟نونت کم بود؟آبت کم بود؟مشتی تو با اون همه قدرت و عظمت،دبدبه و کبکبه ،یه حال خوش به ما نمیرسید؟چجوری دیگه ازت باس بخوایم؟که خساست نکنی؟مشتی پشتتو کردی به ما انگار پیاز خوردیم،کجایی تو پس ؟خالق بی نیاز؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
شاید واقعا اخلاقت خوب نیست پیش یه مشاور برین بهتره

کسی رو ازار نمیدم و حتی به کسی بدی نمیگم ولی واقعا این حرفا اذیتم میکنه اول مادرش بود بعد خودش گفت دلم‌میخواست اتیشش بزنم

اگه حس می‌کنی مشکل از اخلاق شماست میتونی با محبت تر رفتار کنی چون آدما معمولا از اشخاص مهربون و خوشر ...

حالا درسته عاشقونه حرف نمیزنیم ولی خب صحبت کردن عادی هم‌ اوکیه حتی خودش اومد خواستگاری کار نداشت من قبول کردم گفتم‌موردی نداره ولی به روش نیوردم بهش گفتم بیکاری واسه چی ازدواج میکنی یا‌حتی به ظاهرش ایراد بگیرم ولی واقعا با این حرفش بهم برخورد