2733
2734
عنوان

نگاهای شوهرم به جاریم

| مشاهده متن کامل بحث + 1903 بازدید | 97 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

والامنکه ازاین رفتارشوهرت خوشم نیومدچرابایدشماروبااون مقابسه کنه سعی کن شوهرتوبکشی سمت خودت نزارزیاد ...

اینم کرم داره اما نمیدونم چکار کنم فعلا عقدم و زیاد در خانوادشون حضور ندارم الان در غیابم نمیدونم چطورن باهم

سیاست و اعتماد به نفس داشته باش اسی لطفا

هرجووری که هستی چاق لاغر کوتاه بلند

مدام از خودت تعریف کن و بگو دختر باید این شکلی باشه ( خصوصیت و ویژگی ظاهری خودتون )

مثلا اگه لاغری بگو وای که چه دختر کمر باریک و جذابی نصیبت شد همسرجان

یا اگه تپلی یا .. هستی هم همینطور 

اینجوری دیگه به مرور زمان فقط خودتون به چشم همسرتون میاین و زیبایی شما تو ذهنش حک میشه

2731

در مورد نیشگون جاریت بله کار اشتباهیه اما ربطی به همسرت نداره.اون خانم باید حد وحدود خودش رو بدونه اما همینم معلوم نیست نیت شومی داشته باشه.شاید از این زنهاست که از بچگی محرم نامحرم یادشون ندادن و با خیلیا این مدلی باشه یا اینکه به همسرت به اصطلاح خودشون به چشم برادر نگاه میکنه که بازم این کار درست نیست

علامه طباطبایی : ابد در پیش داریم،،،،،برای زندگی دیگران فرشته باشیم😇 نه شیطان😈 ، در پس هر مشورت و نظر ما پشت گوشی ها و در فضای مجازی یک انسان سرشار از احساس نشسته و یک زندگی واقعی داره که با یک جمله یا حتی یک کلمه ما ممکنه تصمیم مهمی بگیره ، سبب از هم پاشیده شدن یک زندگی 💣، از بین رفتن عشق یک زوج 💔، ساختن روزهای تلخ بچه های یک خانواده آسیب دیده 😭 نباشیم.ما نظری میدیم و رد میشیم و به زندگی خودمون میپردازیم یک انسان میمونه و تجزیه و تحلیل حرفهای ما....اشک ها ، شب بیداری ها و تصمیمات مهم.خداوندا مرا آن ده که آن به💫 
برو یه نگا به تاپیکاش بنداز.....!ظاهرن برادرشوهرمجردشم به این نگاه میکنه ! کلا سوزنش رو جاری و برادر ...

عجب...پس واقعا ایشون حساس شده

علامه طباطبایی : ابد در پیش داریم،،،،،برای زندگی دیگران فرشته باشیم😇 نه شیطان😈 ، در پس هر مشورت و نظر ما پشت گوشی ها و در فضای مجازی یک انسان سرشار از احساس نشسته و یک زندگی واقعی داره که با یک جمله یا حتی یک کلمه ما ممکنه تصمیم مهمی بگیره ، سبب از هم پاشیده شدن یک زندگی 💣، از بین رفتن عشق یک زوج 💔، ساختن روزهای تلخ بچه های یک خانواده آسیب دیده 😭 نباشیم.ما نظری میدیم و رد میشیم و به زندگی خودمون میپردازیم یک انسان میمونه و تجزیه و تحلیل حرفهای ما....اشک ها ، شب بیداری ها و تصمیمات مهم.خداوندا مرا آن ده که آن به💫 
خیلی بحثمون شد اللن دیگ جلو من صمیمی نیس در غیابم الله و اعلم

خوب کردی هر وقت دیدی جرش بده 

لزومی نداره صمیمی باشن ک 

خالش نیست ک 

نزار دوباره پیش بیاد پیش اومد جلوشو بگیر 

اینم کرم داره اما نمیدونم چکار کنم فعلا عقدم و زیاد در خانوادشون حضور ندارم الان در غیابم نمیدونم چط ...

تامیتونی باشوهرت خوب باش بعدازعروسیت نزارزیادبه هم نزدیک بشن جاری منم زیاد کرم میریخت ولی من حسابشورسیدم