2752
2734
عنوان

جای من بودین چکارمیکردین؟

123 بازدید | 11 پست

۱۵سالم بود عقدکردم. هیچی نمیفهمیدم ازدواجم سنتی بود. من از بچگی همیشه تنها بودم و هیشکی بهم توجه نمیکرد همیشه به خواهرم توجه میکردن. 

گذشت فک کردم ازدواج کنم همهچی درست میشه یکیه بهم توجه کنه. 

نماز خون بود و مذهبی. ولی الان متنفر از امامان و همش فوششون میده و خداهم قبول نداره

از همون اوایل شرو کرد گیر دادن. ارایش نکن اصلاح نکن. پیاده جایی نرو. همیشه میترسیدم ازش. حتی تو عقد دیر پریود شدم گفتش بچه ای که تو شکمته مال من نیست😔

چقد احمق بودم همونموقع جدا نشدم. یه بار دنبال یه زن متاهل رفت خواهر زنه زنگ زد بهمون گفت. دیگه نمیخواستم برگردم انقدگریه کرد بخشیدمش. با تموم وقاحت گف من رابطه نداشتم فقط خوشم اومد نگا ک و ن ش میکردم. 

روز عروسیم فیلمبردار نزاشت بیاد. حتی عکس با شنل گرفتم گف هر چی عکس لخت گرفتی پاک کنه وگرنه عروسیو بهم میریزم. 

بعد شش سال بچه دارشدیم. پاش موندم انقد صبر کردم اخلاقش درست بشه نشد و سردترشد. سر هر لباسی گیر میده این تا زانوت نیس بااینکه روش چادرسرمه

امروز بچم دم در خونمون بود منم اونجا مواظبش که نره جایی.. رفتم داخل شوهرم عصبی و سرد بود که خیلی دوس داری بیرون باشی گفتم مواظب بچم گف باشه من میرم بیرون بگردم تو بچه داریتو بکن.  اینم بگم خونه ما پرته از داخل شهر هیچ رفت و امدی نیس. چرا باید بدش بیادمن بیرون باشم اخه. شما بودین چکار میکردین

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

زندگی مشترک اونقدر موضوع حساسیه که من جرأت نمیکنم براحتی دربارش حرف بزنم.

نمیدونم چجوری بعضیا فورا میگن طلاق بگیر!!

خدا مرگ

اگه سنتون زیر ۲۰ ساله و دلایل منطقی یا تجربی ندارید لطفا بحث نکنید ممنون میشم.

اگه همیشه لج کردی و دعوا داشتین ،یه مدت تغییر بده روبط و رفتارتون رو ،نزار دعوا پیش بیاد.

اگه همیشه هم گفتی باشه چشم ،بی زبون بودی ،گاهی جلوش در بیا ،بگو تا کی میخوای ادامه بدی ؟میخوام زندگی کنیم ،یا هر روز دعوا باشع .

البتع اگه از اون کله خراباس ،کارت سخته ‌یا باید بسوزی یا باید جدا شی 

پوسته‌یِ ظاهری چه اهمیت دارد، درونَم ویران است.(عباس معروفی) 
زندگی مشترک اونقدر موضوع حساسیه که من جرأت نمیکنن براحتی دربارش حرف بزنم. نمیدونم چجوری بعضیا فورا ...

دقیقا تو نی نی ساعت از آب خوردن هم راحت تر میگن طلاق .

پوسته‌یِ ظاهری چه اهمیت دارد، درونَم ویران است.(عباس معروفی) 
اگه همیشه لج کردی و دعوا داشتین ،یه مدت تغییر بده روبط و رفتارتون رو ،نزار دعوا پیش بیاد. اگه همیشه ...

کله خرابه..  من جواب بدم صدتا جوابمو میگه و تا چن روز قهره

من سمتش نرم قهر ادامه پیدا میکنه