2733
2734
عنوان

فیلم ترسناک دیدن با شوهرم...

| مشاهده متن کامل بحث + 1037 بازدید | 50 پست

ما هم نگاه میکردیم خیلی اون لحظه کیف میداد اما بعدش عین چی پشیمون میشدیم چون من واقعا روانم بهم میریخت خواب راحت نداشتم روز تنهایی میترسیدم از جلو چشمای شوهرم تکون بخورم خیلی تاثیرات منفی ای رو روانم داشته هنوزم که هنوزه و دو ساله پاکم😂تاثیرشو دارع

‏مثل بقیه فکر کردن...بهت یه زندگی معمولی مثل همه میده...متفاوت باش!😉

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
تنهافیلمی که واقعامنووحشت زده میکنه همیشه کینه هست واقعاشخصیت ترسناکش  زهره ترکم میکنه خیلی وحش ...

هیجان خالص فقط محله ما اینقدر جن زدگی و جن داشته شب ها کوچه امون مثل فیلم آنابل میشه 

خداییش کدوم فیلم به این ترسناکیه؟ 

اونم وقتی تنها نیستی؟ 

آنها که بلند فکرمیکنند هیچوقت کوتاه نمی آیند/هرگز با انسانهای احمق و نادان بحث نکنید متاسفانه بعضیها رو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت. مردم شهری که همه در آن میلنگند به کسی که راست راه میرود میخندند... انسان عادت دارد چیزی را که نمیفهمد مسخره کند.  به راهی که اکثر مردم میروند شک کن، چون بجای فکر کردن تقلید میکنند... از متمایز بودن نترس، انگشت نما بودن بهتر از  احمق بودن است.

من اصلا خوشم نمیاد فیلم رو با کسی شریک بشم

فیلم فقط خودمو خودم تو تاریکی با هدفون

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
وای چ خوبه😆😆😆 ارزو داشتم باشوهرم بشینیم فیلم ببینیم مخصوصا ترسناک اما دوست نداره

ای گفتی 

آنها که بلند فکرمیکنند هیچوقت کوتاه نمی آیند/هرگز با انسانهای احمق و نادان بحث نکنید متاسفانه بعضیها رو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت. مردم شهری که همه در آن میلنگند به کسی که راست راه میرود میخندند... انسان عادت دارد چیزی را که نمیفهمد مسخره کند.  به راهی که اکثر مردم میروند شک کن، چون بجای فکر کردن تقلید میکنند... از متمایز بودن نترس، انگشت نما بودن بهتر از  احمق بودن است.
وای چ خوبه😆😆😆 ارزو داشتم باشوهرم بشینیم فیلم ببینیم مخصوصا ترسناک اما دوست نداره

خواهر منم همدرتم ،🥴😭😭 با این تفاوت که مجردیش فیلم ترسناک میدیده متاهل شد نمی‌بینه میگه عصبی مبشم،،

خوش به حالت اسی ،😥

خوشگل خانم لایک نکن،🤕😁😁😁😂
تنهافیلمی که واقعامنووحشت زده میکنه همیشه کینه هست واقعاشخصیت ترسناکش  زهره ترکم میکنه خیلی وحش ...

دختره با اون صدای مسخرش میگفت عااااااااا 😅😂🤣