2752
2734
نمیدونم چرا حس میکنم همه این فکرو میکنن  که باباشون وحشیه و اونا باید این زنجیره رو قطع کنن خ ...

حتما پدرتون اونقدری بد نبوده والا من اصلا دلم نمیخواد بگم وحشی هس ولی به معنای واقعی بود فرض کن فقط هفت سالم بود که طوری کتک هم از همه جام خون پاشید یا یدونه در تمام عمرش مسافرت برد سر مسئله بیخود طوری به پام لگد زد که نمی‌تونستم راه برم اونم شاید دوازده سالم بود همه اینا به کنار برام مهم نبود و دوسش داشتم تا اینکه به مادرم خیانت کرد آخه کی همچین پدری رو میتونه دوس داشته باشه

کابوس ها اون چیزی نیست که تو خواب میبینی...کابوس ها؛همون چیزهایی هستن که بهت اجازه ی خوابیدن نمیدن...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من خیلی دوسش داشتم با تموم بدی و خوبیاش بعد یه اتفاق اصلا علاقم خیلی خیلیی کم شده و خیلی ناراحتم باب ...

میشهاگه دست داشتی  بگی چه اتفاقی 

من وقتی بد اخلاقی هاش خیانتش بیلیاقتیش در قبال مامانم رو میبینم متنفر میشم ازش

2731
ولی بابای من پیر نیست، تو دهه چهل سالگیشه و اینو خودم نمیگم حتی اطرافیانم هم بابامو عصبی میبینن و م ...

یه جوری گفتی به واسطه کتک هایی که از معلم ها و پدر خوردی گفتم حتما به چهل رسیدی

خب 18 سالته مال دهه هشتادی

در ضمن من نمیگم بچتو باید بزنی 

من میگم مادرا و به خصوص پدرا تو سن بالا و پیری صبرشون کم میشه و حساس تر میشن 

درمورد پدرت هم نمیتونم قضاوت کنم باید خودش رو معرفی کنه

حتما پدرتون اونقدری بد نبوده والا من اصلا دلم نمیخواد بگم وحشی هس ولی به معنای واقعی بود فرض کن فقط ...

متاسفم درمورد خیانت پدرتون. 

ولی بنده هم کتک خوردم و عصبانیت پدرم رو در مواقع به جا و درست خیلی دیدم

پدر من بداخلاق دعوایی خیلی. بعضی وقتا مامانم و من حرفمون میزنه متاسفانه خیلی از دستش ناراحتم خییلی ه ...

مامان من خیلی ساده و دل بزرگه اصلا تا حالا هیچی نگفته و همین منو میسوزونه اگه جلوش وامیستاد اینقدر وقیح نمیشد

مامان من خیلی ساده و دل بزرگه اصلا تا حالا هیچی نگفته و همین منو میسوزونه اگه جلوش وامیستاد اینقدر و ...

منم همیشه به مادرم میگم از اول جلوش واینسادی همه چی بهت میگه الان دیگه فایده نداره

خدایا کمکم کن جزتو کسیو ندارم .خدایااا تورو خدااااااااا
منم همیشه به مادرم میگم از اول جلوش واینسادی همه چی بهت میگه الان دیگه فایده نداره

حیف که باید تاوان سادگیشونو ما بدیم 

هیچکدوم از عموهام مثل این نیستن چون طرفشون اول زندگی نشوندتش سر جاش 

مامان من انگار با نوزاد طرفه همش نازشو میکشه باور میکنی؟!!

بابام خود به خود قهر میکنه مامانم نازشو میک شه 

یه جوری گفتی به واسطه کتک هایی که از معلم ها و پدر خوردی گفتم حتما به چهل رسیدی خب 18 سالته مال دهه ...

من خودمو نگفتم بابامو گفتم تو بچگی کتک خورده😶

و این کاری که میکنی قضاوته نابجاست، پدر من از همون جوونیاش عصبی بوده

منم برای همدردی برای اسی کامنت گذاشتم و شماهم که دنبال بحث و جدلی

من اگر نیکم و گر بد تو برو خود را باش
پس حق مامانم چی؟ مامان من خیلی خیلی ازش سرتره تو این زند کی پیر شد 

یچیز بگم، به خانواده های اطرافت نگاه کن، همیشه یا مرد یا زن یکیشون یه مشکل داره، یکیشون لزون یکی عصبی تره یا سرتره یا خیلی چیزای دیگه

اما یا باید کنار بیای یا باید مامان بابات طلاق بگیرن که بنظرم همون مورد اول بهتره

یجوری خودشو مشغول کنه و نسبت به کارای بابات بی تفاوت بشه، بیشتر اقایونی که من دیدم و شنیدم اخلاق و رفتارشون بچگونست، نیاز به توجه دارن و ازونور نمیتونن ابراز کنن، دیگه کار ماهم میشه درک کردنشون

من اگر نیکم و گر بد تو برو خود را باش