2733
2734
عنوان

شوهرای شمام انقدر بیخودی ان؟؟؟؟؟

232 بازدید | 21 پست

چندروزه مریضم اصلا انگار نه انگار

بیچاره مامانم دیروز اومده تمام خونمو تمیز کرده

سه روز خودم مرخصی گرفتم نرفتم سرکار بهش میگم لااقل یه روزشو بمون خونه نموند پاشد رفت سرکار

الانم میبینه حالم بده میگم نرو باشگاه دلم پوسید تو خونه گوش نکرد پاشد جمع کرد رفت...

از ظهرم اومده میگه مادرم گفته امروز بیا دنبالم بریم سر خاک پدرت گفتم من حالم خوب نیست گفت تو خب بمون استراحت کن گفتم من تنها نمیتونم بمونم ....

گرفته خوابیده بعد میگه به مادرم اسمس بدم فردا بریم سرخاک گفتم من حالم خوب نیست قول فردارو نده

چقدرررررر بیشعووووره چقدرررر بیشعوره

انقدر دلم ازش گرفته

اصلا مراعات نمیکنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حالا چون پرسیدی میگم ..نه همسرم خیلی مراعات میکنه 

و دلسوزمه...حواسش بهم هست...

وگرنه من عادت ندارم تو تاپیکهای اینجوری تعریف تمجید کنم.

اگر یک روز از من بپرسندقوی ترین زنان دنیا چه کسانی هستند؟جواب می دهم...زنانی که تنهایی را یاد گرفته اند!
2731
تقریبا بیشترشون همینقدر بیشعورن‌. سینه چاکای شوهرا گفتم بیشترشون ، نخورید منو . 

مادرش کفر منو درآورده 

لعنتی تو که میدونی من مریضم 

سرخاک واجبه؟این احمقو بندازی جون من

یه سر به تاپیک اخرم بزن میفهمی فقط تو نیستی

ما قدبلندا واژه ای به اسم "این" نداریم چون از ارتفاعی که ما نگاه می کنیم همه چی "اونه"😍 آقایون داداشم گوفته باشم اینجی کولوهومش باس ماس،این تاپیک اون تاپیک لایک کامنت ماس ماس، آبجیا فدامدا😁  نی نی سایت نیست که ننه سایته🤐..کوردم 🥰و اهل سنت🥰 افتخارمه.. کسی توهین کنه به شدت باهاش برخورد میکنم  پس احترامتو دوس داری  نگه دار اون لامصبوووو😒 اگه با نظرم مخالفی محترمانه بگو روسرما جا داری وگرنه بد رو با بدتررررر جواب میدم پس ریپلای نکن😊اگه نظرات  و عقایدمون باهم فرق داره دلیل بر این نیست که حق باتوعه و تو راست میگی شاید بااااورت نشه ولی فقط من یه آدم دیگه م همین😉.من از ۲۴ساعت شبانه روز ۲۰ ساعت گوشی دستمه وقتی جوابتو ندادم مثبت فکر نکن بدون باهات حال نمیکنم

یه بار سر صحبت رو با مادرشوهرتون باز کنید در حضور همسرتون بپرسید که پدرش موقع مریصی خانمش چه کارهایی انجام میدادن 

اما اصلا به همسرتون نگید ببین مامان چی میگه بزار برای خودش جا بیفته 

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم

واقعا در این بی تفاوتن؟!؟؟؟ 

من خانومم فقط "احساس" کنم یکم دپرسه سریع دست بکار میشم که حالشو خوب کنم.🤦‍♂️ 

البته نمیشه تهمت بد بودن رو هر کسی زد. آدما بد نیستن فقط "بلد" نیستن. 

هَر چه در فَهمِ تو آیَد، آن بُوَد مفهومِ تو!
راستش من بودم اصلا ناراحت نمیشدم.تو زندگی نباید خیلی احساسی به مسائل نگاه کرد.منطقی باش.شما مریضین ب ...

عزمزم میتونستم برسم که نمیگفتم بمون

بدن درد شدییییید دارم فقط افتادم رو تخت