2752
2734
عنوان

جاری بی شخصیت

| مشاهده متن کامل بحث + 4062 بازدید | 146 پست
کاملا موافقم باهات . منم عصبانی شدم و گفتم جر بدن 😁 ولی بچه حتما باید یجوری بفهمه که ازش حمایت شد ...

آره توو لحظه آدم خیلی عصبانی میشه 

اما همون زن عمو هم اگر پر از آسیب بچگی و ترما نبود هیچ وخ نمیزد توو گوش ی بچه، حتی اگر بچه اشتباه ترین کار رو کرده باشه 

متاسفانه اینجور واکنش ها از طرف بزرگ تر ها تنها و تنها نتیجه اتفاقات و تجربیات تلخ کودکیشون هست که رفعش نکردن و الان دارن سر بقیه خصوصا بچه ها خالی میکنن 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

اسی جون ومامانای دیگه اگه فرزند کلاس اولی یا ابتدایی دارین حتما تاپیکموببینین

خدایا حال دلم‌را تکانی بده، هم میبینی،هم میدانی،هم میتوانی💚من ایمان دارم به اتفاقات عالی درراه مانده، معجزه ای درراه است.
نه خیلی آرومه اتفاقا داشتن بازی میکردن

پس خیلی کار بدی کرده. جاریت وحشی بازی دراورده. دو تا کار میتونی بکنی. به جاریت زنگ بزنی و بهش بگی کارش بد بوده نباید پسرتو میزده.میتونسته به تو بگه اصلا هیچ کس حق نداره بچه رو بزنه چه ببرسه به جاری

یا به برادرشوهرا زنگ بزنی با حالت بغض بگی درسته پسرم هل داده فلانی رو ولی من اونحا نبودم نباید زنت بچه رو میزد. جوری زده بود که رد دستش رو صورتش مونده بود. به من میگفت و نمیذاشتم این اتفاق دوباره تکرار بشه. 

با جاریتم سرسنگین باش دیدیش. چون ممکنه این جاری وحشیت دوباره کارشو تکرار کنه الان جلوشو‌نگیری بازم این اتفاقا بیافته میزنه بچه ات رو. 

غربت کسی نباش که تو را وطن دیده است ....
نه من برادر شوهرموخیلی اقاست همین خونه رو  که بالاسرمونه به خاطر اونه هر وقت کم داشتیم ازش پول ...

پس به احترامش چیزی نگو

ولی یک عکس از صورت پسرت بگیر مدرک داشته باشی 

به پسرتون هم بگو اصلا کسی رو هل نده

اگر خدای نکرده تکرار شد برخورد کن

خاک بر سرش به هر حال بچن . نباید اینجور میزد،اصلا نذار روی کسی به بچت باز بشه،نه با دعوا ولی زنگ بزن به برادر شوهرت گلایه کن بگو من نبودم این بچه امانته دیگه ناراحت نشین بدون خودم هیج جا نمیفرستمش.

اگه پسرت همیشه میزنه و اهل زدن هست جاریت حق داره ناراحت بشه ولی حق نداشت دست رو بچه بلند کنه 

من پسرجاریم همیشه بچه هارو میزنه چیزیم بگی خانم ناراحت میشه 

به کوچکی گناه نگاه نکن ؛بنگر چه کسی را نافرمانی میکنی...حسبی الله ونعم الوکیل...
جاری منم بی شخصیته اما شوهرش از خودشم بی شخصیت تره پسرکوچولوم ۳ سالش بود رفته بودیم خرابه اشون مهمون ...

چه قد لی شخصیت 

هر کس به اخلاق گندی داره دیگه ولش کن مهم ذهن خوومه که اروم و خالی باسه اینقد فکر و خیال میکنم فردا سکته کنم ببفتم کی میاد یه لبوان اب بده دستم والا